Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
walka z pseudokibicami
31.10.2012 09:20

Pseudokibice wpadli. Odpowiedzą za ustawkę

15 pseudokibiców Zagłębia Sosnowiec i Korony Kielce odpowie za udział w tzw. ustawce sprzed ponad czterech latach.

Podziel się
Dodaj komentarz
(East News)

15 pseudokibiców Zagłębia Sosnowiec i Korony Kielce odpowie za udział w tzw. ustawce sprzed ponad czterech latach - poinformował dziś zespół prasowy śląskiej policji.

Do bójki pseudokibiców Korony Kielce i Zagłębia Sosnowiec doszło 16 marca 2008 roku. Wzięło w niej udział 30 osób.

Wspólne działania śląskich policjantów, oficerów CBŚ oraz funkcjonariuszy z Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach doprowadziły do ustalenia, kto uczestniczył w ustawce. Zatrzymano 10 mieszkańców Zagłębia w wieku od 24 do 27 lat. Trzech z nich dobrowolnie zgłosiło się do Prokuratury Rejonowej Sosnowiec-Północ.

W ręce stróżów prawa trafiło też pięciu pseudokibiców kieleckiej drużyny; mają od 26 do 32 lat. Wszyscy usłyszeli zarzuty udziału w bójce. Wobec podejrzanych nie zastosowano środków zapobiegawczych. Grozi im do 3 lat więzienia.

Czytaj więcej w Money.pl
Pseudokibice Śląska Wrocław zaatakowali Do ataku doszło już na terytorium Słowacji, tuż za mostem granicznym. Dwa autokary zostały obrzucone kamieniami.
Jest decyzja w sprawie pseudokibiców Sześciu pseudokibiców Widzewa Łódź zatrzymanych po starciu z policją na dworcu PKP w Katowicach zostało aresztowanych.
Zatrzymano 9 pseudokibiców po starciu z policją Agresywna grupa obrzucała policję kamieniami i kostką brukową. Policjanci użyli broni gładkolufowej.
Tagi: walka z pseudokibicami, pseudokibice, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz