Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Przystanek Woodstock. Są skargi na warunki w pociągach

0
Podziel się:

Urzędnicy rzecznika w Kostrzynie nad Odrą, gdzie odbywa się festiwal, udzielili udzielili kilkuset porad.

Przystanek Woodstock. Są skargi na warunki w pociągach
(pkp.pl)

Katarzyna Łakoma, która kieruje biurem Rzecznika Praw Obywatelskich na Przystanku Woodstock powiedziała, że uczestnicy festiwalu skarżyli się głównie na transport kolejowy, którym dostali się do Kostrzyna nad Odrą.

_ - Przyjmowaliśmy sporo osób, które przychodziły i skarżyły się na transport i koleje. Chodzi przede wszystkim o warunki, w jakich przyszło im podróżować. Być może zagwarantowanie bezpieczeństwa w pociągach będzie tematem kolejnych wystąpień rzecznika - _mówiła Katarzyna Łakoma.

Rozmowy dotyczące praw obywatelskich odbywały się także poza namiotem RPO._ - Z częścią osób możemy porozmawiać dłużej. Jesteśmy też przed namiotem, gdzie rozmawiamy z uczestnikami. Zainteresowanie jest spore - _mówiła Katarzyna Łakoma.

Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich jest na Przystanku Woodstock po raz trzeci jest na Przystanku Woodstock. Współpracę z organizatorami festiwalu rozpoczął poprzedni rzecznik Janusz Kochanowski. Irena Lipowicz kontynuuje współpracę z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.

Przystanek nad Odrą kończy się dziś w nocy. Już po koncertach uczestnicy festiwalu zaczną rozjeżdżać się do domów. Organizatorzy Przystanku Woodstock poinformowali, że do ich dyspozycji będzie kilkadziesiąt składów kolejowych.

Czytaj więcej w Money.pl
Od dziś spore utrudnienia na kolei. Gdzie? Podróżni muszą przygotować się na przesiadki do zastępczej komunikacji na trasie między Katowicami, Krakowem i Tarnowem.
Nowak pokazał nowy plan w sprawie kolei Lokomotywa składu towarowego i część pociągu osobowego zostały uszkodzone w zderzeniu dwu pociągów, do którego doszło w Ostrowie Wlkp
Problemy na kolei. Opóźnienia nawet godzinne Niektóre pociągi w Warszawie mogą byś dziś rano opóźnione nawet o godzinę.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)