Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Przystanek Woodstock. Są skargi na warunki w pociągach

0
Podziel się:

Urzędnicy rzecznika w Kostrzynie nad Odrą, gdzie odbywa się festiwal, udzielili udzielili kilkuset porad.

Przystanek Woodstock. Są skargi na warunki w pociągach
(pkp.pl)
bFfBzXxh

Katarzyna Łakoma, która kieruje biurem Rzecznika Praw Obywatelskich na Przystanku Woodstock powiedziała, że uczestnicy festiwalu skarżyli się głównie na transport kolejowy, którym dostali się do Kostrzyna nad Odrą.

_ - Przyjmowaliśmy sporo osób, które przychodziły i skarżyły się na transport i koleje. Chodzi przede wszystkim o warunki, w jakich przyszło im podróżować. Być może zagwarantowanie bezpieczeństwa w pociągach będzie tematem kolejnych wystąpień rzecznika - _mówiła Katarzyna Łakoma.

Rozmowy dotyczące praw obywatelskich odbywały się także poza namiotem RPO._ - Z częścią osób możemy porozmawiać dłużej. Jesteśmy też przed namiotem, gdzie rozmawiamy z uczestnikami. Zainteresowanie jest spore - _mówiła Katarzyna Łakoma.

bFfBzXxj

Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich jest na Przystanku Woodstock po raz trzeci jest na Przystanku Woodstock. Współpracę z organizatorami festiwalu rozpoczął poprzedni rzecznik Janusz Kochanowski. Irena Lipowicz kontynuuje współpracę z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.

Przystanek nad Odrą kończy się dziś w nocy. Już po koncertach uczestnicy festiwalu zaczną rozjeżdżać się do domów. Organizatorzy Przystanku Woodstock poinformowali, że do ich dyspozycji będzie kilkadziesiąt składów kolejowych.

Czytaj więcej w Money.pl
Od dziś spore utrudnienia na kolei. Gdzie? Podróżni muszą przygotować się na przesiadki do zastępczej komunikacji na trasie między Katowicami, Krakowem i Tarnowem.
Nowak pokazał nowy plan w sprawie kolei Lokomotywa składu towarowego i część pociągu osobowego zostały uszkodzone w zderzeniu dwu pociągów, do którego doszło w Ostrowie Wlkp
Problemy na kolei. Opóźnienia nawet godzinne Niektóre pociągi w Warszawie mogą byś dziś rano opóźnione nawet o godzinę.
bFfBzXxK
KOMENTARZE
(0)