Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Przyczyny katastrofy smoleńskiej w internecie

0
Podziel się:

Od dziś w sieci można znaleźć witrynę prezentującą oficjalną wersję przyczyn katastrofy smoleńskiej. Witrynę tworzy zespół kierowany przez Macieja Laska.

Na zdj. Maciej Lasek
Na zdj. Maciej Lasek (Adam Guz/Reporter)
bFewbFIl

Na stronie Faktysmolensk.gov.pl znajdują się wszystkie informacje, dotyczące pracy komisji Jerzego Millera i zespołu Laska, między innymi raport końcowy, prezentujący przyczyny i okoliczności katastrofy oraz uwagi do rosyjskiego raportu MAK.

Witryna ma być interaktywna. Ma się na niej znaleźć zestaw odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące Smoleńska, a także wideoblog, prowadzony przez członków zespołu Laska. Poprzez formularz kontaktowy każdy internauta będzie mógł się zwrócić z pytaniami do rządowych ekspertów.

Decyzja o stworzeniu strony internetowej zapadła kilka miesięcy temu. Jak zapewniają jej twórcy, dzisiejsze jej uruchomienie nie ma nic wspólnego z działaniami Antoniego Macierewicza, w tym zakończoną dwa dni temu drugą Konferencją Smoleńską.

bFewbFIn
Czytaj więcej w Money.pl
Macierewicz: Tusk przekroczył uprawnienia Według Macierewicza dokumenty i zdjęcia dotyczące katastrofy są nielegalnie i wybiórczo przekazywane zespołowi, którym kieruje Maciej Lasek.
Macierewicz doniesie na Tuska. Chodzi o... Poszło o wydanie zespołowi Laska dokumentów i zdjęć dotyczących katastrofy smoleńskiej.
Awantura o zdjęcie Tupolewa. Kto ma rację? Zdjęcie, które miało świadczyć o zamachu w Smoleńsku i które zdaniem zespołu Macieja Laska miało zostać sfałszowane, pochodzi z raport MAK - twierdzi Antoni Macierewicz.
bFewbFIO
KOMENTARZE
(0)