Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
prokuratorzy
07.02.2011 10:20

Przesłuchają kontrolerów z Siewiernego

To pierwsi świadkowie katastrofy Tu-154M, którzy spotkają się ze śledczymi.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

*Dwóch polskich prokuratorów przebywających od 1 lutego w Moskwie ma rozpocząć dziś przesłuchiwanie kilku świadków katastrofy Tu-154M. *

Na zdjęciu rzecznik prokuratury wojskowej, Krzysztof Parulski.* *

Prokuratorzy: podpułkownik Karol Kopczyk i major Jarosław Sej zapoznali się już częściowo z materiałami dowodowymi zgromadzonymi przez rosyjskich śledczych.

Praca polskich prokuratorów w Moskwie jest objęta klauzulą tajemnicy procesowej. Żaden z dwóch przedstawicieli Prokuratury Wojskowej nie kontaktuje się z mediami. Również Komitet Śledczy Federacji Rosyjskiej nie ujawnia szczegółów współpracy ze strona polską.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że na liście świadków, którzy mają ponownie złożyć zeznania są kontrolerzy ze Smoleńska, w tym pułkownik Krasnokutski. Jak ustaliło Polskie Radio - ich przesłuchanie może odbyć się w Smoleńsku.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/42/t95530.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/kaczynski;zdradza;ostatnia;rozmowe;z;bratem,206,0,762318.html) Kaczyński zdradza ostatnią rozmowę z bratem _ Nie było najmniejszych oznak niepokoju _ - powiedział szef PiS.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/205/t100813.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/nasi;prokuratorzy;jada;do;smolenska,214,0,762070.html) Nasi prokuratorzy jadą do Smoleńska Mają ambitne plany. Przede wszystkim przesłuchać kontrolerów z wieży.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/195/t80067.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/tusk;zdecyduje;o;publikacji;raportu;millera,92,0,767068.html) Tusk zdecyduje o publikacji raportu Millera Graś: Rodziny ofiar poprosiły o udostępnienie im tekstu.
Tagi: prokuratorzy, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, najważniejsze, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz