Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Przemyt narkotyków. W Kostaryce przechwycono ponad 4 tony kokainy

0
Podziel się:

W ostatnich latach na wodach u wybrzeży Kostaryki wzrósł przemyt narkotyków. Od początku maja skonfiskowano tu ponad siedem ton kokainy.

Przemyt narkotyków. W Kostaryce przechwycono ponad 4 tony kokainy
(Zxc/pd/wikimedia)

Władze Kostaryki poinformowały, że przejęły ponad cztery tony kokainy przemycanej w trzech łodziach, które przypominały wyglądem kutry rybackie. Narkotyki skonfiskowano u zachodnich wybrzeży Kostaryki, na wodach Pacyfiku. Aresztowano 11 obywateli Kostaryki.

Łodzie znajdowały się setki mil od siebie i w znacznej odległości od brzegu. Władze nie sprecyzowały, czy przemytnicy z trzech łodzi pracowali wspólnie.

Operacja przeprowadzona została wczoraj i przedwczoraj. Przynajmniej jedną łódź przechwycono dzięki współpracy kostarykańskiej i amerykańskiej straży wybrzeża, które patrolują większość okolicznych wód w celu przechwytywania szmuglerów.

Agencja Associated Press odnotowuje, że w ostatnich latach na wodach u wybrzeży Kostaryki wzrósł przemyt narkotyków. Od początku maja skonfiskowano tu ponad siedem ton kokainy.

Czytaj więcej w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/118/m285046.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/przemyt;narkotykow;udana;akcja;holenderskiej;policji,11,0,1540363.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Przejęli heroinę o wartości 17 mln euro Funkcjonariusze wykryli w porcie w Rotterdamie 764 kg heroiny wartości 17 mln euro, ukryte w kontenerze z rodzynkami pochodzącymi z Iranu - podała dzisiaj prokuratura.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/169/m269225.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/skonfiskowano;dwie;tony;narkotykow,209,0,1558481.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Skonfiskowano dwie tony narkotyków Szmuglowana roślina występuje na Półwyspie Arabskim i we wschodniej Afryce.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/127/m130943.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/bulgaria;przejeto;heroine;kierowana;do;europy;zachodniej,181,0,1537461.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) 55 kg heroiny skonfiskowanych na granicy... Kierowana przez obywatela Grecji ciężarówka z tureckimi tablicami rejestracyjnymi oficjalnie przewoziła tekstylia.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)