Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
przemyt narkotyków
19.05.2014 19:13

Przemyt narkotyków. Udana akcja holenderskiej policji

Funkcjonariusze wykryli w porcie w Rotterdamie 764 kg heroiny wartości 17 mln euro, ukryte w kontenerze z rodzynkami pochodzącymi z Iranu - podała dzisiaj prokuratura.

Podziel się
Dodaj komentarz
(RiffRaff/CC BY-NC-SA 2.0/Flickr)

Była to jedna z największych prób przemytu narkotyków w Holandii w ostatnich latach.

Kontener został przeszukany w ubiegłym tygodniu przez policjantów w porcie w Rotterdamie - podano w komunikacie. Policja śledziła odbiorców przesyłki do miasteczka Hagestein, 60 km na wschód od Rotterdamu, i w czwartek dwaj mężczyźni - 69-letni i 33-letni - zostali zatrzymani.

Starszy z ich, którego nazwiska nie ujawniono, stanął w poniedziałek przed sędzią, który oskarżył go o przemyt narkotyków. Według słów rzecznika prokuratury Wima de Bruina pozostanie on w areszcie dwa tygodnie. 33-latek ma oczekiwać na wyniki śledztwa na wolności.

Czytaj więcej w Money.pl
Policja przechwyciła 1,6 tony konopi indyjskich Narkotyki znaleziono w furgonetce w lesie w okręgu Vlora i prawdopodobnie były przeznaczone na włoski rynek.
Przemycali 12 ton haszyszu. Zobacz jak Dwanaście ton haszyszu skonfiskowali hiszpańscy celnicy na statku rybackim pływającym pod banderą turecką u wybrzeży Andaluzji.
Kajak pełen narkotyków? Udaremniono przemyt Australijska policja poinformowała o przechwyceniu blisko 200 kilogramów metamfetaminy, którą usiłowano przemycić z Chin w ładunku kajaków.
Tagi: przemyt narkotyków, narkotyki, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz