Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Przemyt narkotyków. Przechwycono ponad tonę heroiny

0
Podziel się:

Według niej aresztowano 11 domniemanych członków gangu - sześciu Greków i pięciu cudzoziemców.

Przemyt narkotyków. Przechwycono ponad tonę heroiny

W ramach rozległej akcji przeciwko międzynarodowemu gangowi przemytników narkotyków przejęto dziś w Grecji ponad tonę heroiny - poinformowała grecka straż przybrzeżna.

Według niej aresztowano 11 domniemanych członków gangu - sześciu Greków i pięciu cudzoziemców. 1133 kilogramów heroiny znaleziono w magazynie na przedmieściu Aten Koropi. Pochodzący z Afganistanu ładunek narkotyku dotarł do Grecji morzem i miał być w mniejszych pakietach rozprowadzony po całej Europie.

Czytaj więcej w Money.pl
Plan ratowania Grecaji pochłonie 173 mld euro Międzynarodowy Fundusz Walutowy (MFW) odblokował wartą 3,4 mld euro kolejną transzę kredytu pomocowego dla Grecji.
Zła wiadomość dla greckich konserwatystów Koalicja Radykalnej Lewicy (Syriza) zdobyła według sondażu ogłoszonego po zamknięciu urn najwięcej głosów w wyborach samorządowych w stolicy i w regionie Attyki, w którym leżą Ateny.
55 kg heroiny skonfiskowanych na granicy... Kierowana przez obywatela Grecji ciężarówka z tureckimi tablicami rejestracyjnymi oficjalnie przewoziła tekstylia.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)