Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
przemyt narkotyków
10.04.2014 20:39

Przemyt narkotyków. Policja w Kolumbii skonfiskowała 7 ton kokainy

Kokaina była ukryta w prawie 7 tys. niewielkich pakunków, wśród opakowań z konserwowym ananasem, w kontenerze w porcie Cartagena nad Morzem Karaibskim.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA)

Kolumbijska policja przechwyciła 7 ton kokainy, która miała trafić do Rotterdamu. To jedna z największych takich konfiskat w ostatnich latach. Wartość narkotyku na czarnym rynku szacuje się na co najmniej 250 mln dolarów - pisze agencja AP.

Kokaina była ukryta w prawie 7 tys. niewielkich pakunków, wśród opakowań z konserwowym ananasem, w kontenerze w porcie Cartagena nad Morzem Karaibskim.

Według komendanta kolumbijskiej policji była to największa konfiskata narkotyku od przejęcia w 2005 roku 15 ton kokainy na wybrzeżu Oceanu Spokojnego. Kolumbia jest jednym z największych światowych producentów kokainy.

Czytaj więcej w Money.pl
Przemyt narkotyków udaremniony. Udana akcja polskich celników Funkcjonariusze z przejścia granicznego w Medyce (Podkarpackie) przechwycili 150 kg heroiny o szacunkowej wartości rynkowej 30 mln zł.
Policja przechwyciła 1,6 tony konopi indyjskich Narkotyki znaleziono w furgonetce w lesie w okręgu Vlora i prawdopodobnie były przeznaczone na włoski rynek.
Przemycali 12 ton haszyszu. Zobacz jak Dwanaście ton haszyszu skonfiskowali hiszpańscy celnicy na statku rybackim pływającym pod banderą turecką u wybrzeży Andaluzji.
Tagi: przemyt narkotyków, kokaina, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz