Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
przemyt narkotyków
26.09.2014 19:24

Przemyt narkotyków. 450 kilogramów kokainy na pokładzie jachtu

Narkotyki znaleziono wewnątrz jachtu, który pod belgijską banderą płynął u ujścia rzeki Sado do Oceanu Atlantyckiego.

Podziel się
Dodaj komentarz
(pedrosimoes7/CC/Flickr)

Dwóch Hiszpanów zostało zatrzymanych w nocy z czwartku na piątek niedaleko Lizbony. Na pokładzie jachtu, którym żeglowali, znaleziono 450 kg kokainy - poinformowały portugalskie władze.

Narkotyki znaleziono _ wewnątrz jachtu, który pod belgijską banderą płynął u ujścia rzeki Sado _ do Oceanu Atlantyckiego, niedaleko Setubal, około 50 km na południe od Lizbony - poinformowała policja w komunikacie. Zatrzymani mają 24 i 31 lat.

Operacja została przeprowadzona w ramach zakrojonej na szeroką skalę akcji mającej na celu wykrywanie, walkę i rozmontowywanie zorganizowanych grup przestępczych, które zajmują się wprowadzaniem kokainy na rynek europejski z Ameryki Południowej i Karaibów - wyjaśniła portugalska policja.

Czytaj więcej w Money.pl
PKB w górę dzięki prostytucji i narkotykom Gospodarka Portugalii powiększy się o blisko 2 proc. dzięki prostytucji i narkotykom. Obie te sfery będą bowiem uwzględniane przez Lizbonę od 2015 r.
Skonfiskowano dwie tony narkotyków Szmuglowana roślina występuje na Półwyspie Arabskim i we wschodniej Afryce.
Przejęli heroinę o wartości 17 mln euro Funkcjonariusze wykryli w porcie w Rotterdamie 764 kg heroiny wartości 17 mln euro, ukryte w kontenerze z rodzynkami pochodzącymi z Iranu - podała dzisiaj prokuratura.
Tagi: przemyt narkotyków, narkotyki, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz