Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
przemyt narkotyków
16.10.2014 13:38

Przemyt narkotyków. W Portugalii zatrzymano Ukraińców, którzy szmuglowalili 600 kg kokainy

Operacja została przeprowadzona w ramach zakrojonej na szeroką skalę akcji mającej na celu wykrywanie i rozbijanie zorganizowanych grup przestępczych, które zajmują się wprowadzaniem do Europy kokainy z Ameryki Południowej i Karaibów.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Zxc/pd/wikimedia)

Policja skonfiskowała 600 kg kokainy na jachcie, który płynął po wodach międzynarodowych u wybrzeży wsi Sagres, na południu Portugalii - poinformowano. Zatrzymano dwóch Ukraińców w wieku 39 i 45 lat.

Operacja została przeprowadzona w ramach zakrojonej na szeroką skalę akcji mającej na celu wykrywanie i rozbijanie zorganizowanych grup przestępczych, które zajmują się wprowadzaniem na rynek europejski kokainy z Ameryki Południowej i Karaibów - wyjaśniła portugalska policja.

26 września niedaleko Lizbony policja przejęła 450 kg kokainy na jachcie pływającym pod belgijską banderą i zatrzymała dwóch Hiszpanów. Wartość narkotyków oszacowano na 16-18 mln euro.

Czytaj więcej w Money.pl
Polacy oddali narkotykowy proces do USA W zdarzenie były zamieszane polskie i amerykańskie służby specjalne.
Dwie osoby przemycały 450 kilogramów kokainy Narkotyki znaleziono wewnątrz jachtu, który pod belgijską banderą płynął u ujścia rzeki Sado do Oceanu Atlantyckiego.
Przemycili tonę kokainy. Polska odda śledztwo? Warszawski sąd wystąpił o przekazanie do USA procesu oskarżonych pięciu cudzoziemców.
Tagi: przemyt narkotyków, portugalia, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz