Notowania

przemyt narkotyków
08.05.2013 18:08

Przemycała kokainę w bagażu dziecka

35-latka podróżowała z trojgiem dzieci, by uniknąć podejrzeń, że przemyca narkotyki.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA/A. CARRASCO RAGEL)

Hiszpańska policja zatrzymała na lotnisku w Madrycie przybyłą z Dominikany kobietę, która przewoziła ponad 12 kilogramów kokainy w niewielkiej walizce jednego ze swoich dzieci - poinformowały w środę hiszpańskie władze.

35-latka podróżowała z trojgiem dzieci, by uniknąć podejrzeń, że przemyca narkotyki - twierdzi MSW Hiszpanii. W niewielkiej różowej walizce policja znalazła 11 paczek kokainy o łącznej wadze 12,15 kg.

Mieszkająca w mieście Huesca, na północy Hiszpanii, kobieta została namierzona na początku roku przez siły bezpieczeństwa, które zaczęły podejrzewać, że jest ona kurierem narkotykowym. Kiedy śledczy dowiedzieli się, że wyjechała z dziećmi do stolicy Dominikany, Santo Domingo, czekali aż stamtąd wróci, by ją aresztować.

Hiszpania leży na głównej trasie przemytu kokainy z Ameryki Łacińskiej do Europy, a także haszyszu pochodzącego również z Ameryki Łacińskiej oraz z Afryki Północnej.

Czytaj więcej w Money.pl
Pomylił się i odkrył 52 tony haszyszu Narkotyki przejęte na południu kraju, pochodzą prawdopodobnie z Afryki i ich odbiorcą - zdaniem policji - są handlarze narkotyków w północnej Europie.
"Zakonnice" pod habitami ukrywały kokainę Kolumbijska policja na wyspie San Andres zatrzymała trzy młode kobiety posądzane o przemyt narkotyków.
Oto największy ładunek przejęty od 1996 roku Handlarze narkotyków ukryli swój ładunek w magazynie i zastawili wejście do niego pięcioma blokami betonu.
Tagi: przemyt narkotyków, hiszpania, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz