Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Przechwycono rekordowy przemyt kokainy

0
Podziel się:

Narkotyk był ukryty w ciężarówce wykorzystywanej do przeprowadzek.

Przechwycono rekordowy przemyt kokainy
(Zxc/pd/wikimedia)

Pięćset kilogramów kokainy skonfiskowała brazylijska policja na przedmieściach Sao Paulo, na południowym wschodzie kraju - poinformowano w niedzielę czasu miejscowego. Narkotyk był ukryty w ciężarówce wykorzystywanej do przeprowadzek.

Do rekordowego w tym roku przejęcia kokainy doszło dzięki anonimowej informacji, że podejrzany samochód stoi na poboczu autostrady w pobliżu Sao Paulo.

Osobnicy znajdujący się w ciężarówce otworzyli ogień do zbliżających się policjantów. Dwójce przestępców udało się zbiec, a dwóch pozostałych aresztowano. Grozi im kara do 15 lat więzienia.

Czytaj więcej w Money.pl
Oto największy ładunek przejęty od 1996 roku Handlarze narkotyków ukryli swój ładunek w magazynie i zastawili wejście do niego pięcioma blokami betonu.
Udawał policjanta, zainteresował CBŚ _ W trakcie przeszukania zajmowanej przez zatrzymanego posesji funkcjonariusze znaleźli pistolet bez oznaczeń i broń pneumatyczną _.
Znaleźli 7 kg amfetaminy w domu sportowca W jego mieszkaniu znaleziono blisko 7 kg amfetaminy, marihuanę oraz tytoń bez polskich znaków akcyzowych.
Policja zlikwidowała fabrykę amfetaminy Nielegalne laboratorium funkcjonowało w jednym z wynajętych lokali w Kielcach. Policjanci odkryli w nim - oprócz amfetaminy i urządzeń służących do jej produkcji - kilkadziesiąt sztuk amunicji do broni palnej.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)