Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
narkotyki
13.05.2013 07:18

Przechwycono rekordowy przemyt kokainy

Narkotyk był ukryty w ciężarówce wykorzystywanej do przeprowadzek.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Zxc/pd/wikimedia)

Pięćset kilogramów kokainy skonfiskowała brazylijska policja na przedmieściach Sao Paulo, na południowym wschodzie kraju - poinformowano w niedzielę czasu miejscowego. Narkotyk był ukryty w ciężarówce wykorzystywanej do przeprowadzek.

Do rekordowego w tym roku przejęcia kokainy doszło dzięki anonimowej informacji, że podejrzany samochód stoi na poboczu autostrady w pobliżu Sao Paulo.

Osobnicy znajdujący się w ciężarówce otworzyli ogień do zbliżających się policjantów. Dwójce przestępców udało się zbiec, a dwóch pozostałych aresztowano. Grozi im kara do 15 lat więzienia.

Czytaj więcej w Money.pl
Oto największy ładunek przejęty od 1996 roku Handlarze narkotyków ukryli swój ładunek w magazynie i zastawili wejście do niego pięcioma blokami betonu.
Udawał policjanta, zainteresował CBŚ _ W trakcie przeszukania zajmowanej przez zatrzymanego posesji funkcjonariusze znaleźli pistolet bez oznaczeń i broń pneumatyczną _.
Znaleźli 7 kg amfetaminy w domu sportowca W jego mieszkaniu znaleziono blisko 7 kg amfetaminy, marihuanę oraz tytoń bez polskich znaków akcyzowych.
Policja zlikwidowała fabrykę amfetaminy Nielegalne laboratorium funkcjonowało w jednym z wynajętych lokali w Kielcach. Policjanci odkryli w nim - oprócz amfetaminy i urządzeń służących do jej produkcji - kilkadziesiąt sztuk amunicji do broni palnej.
Tagi: narkotyki, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz