Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
walka z dopalaczami
11.10.2010 16:02

Prowokacja w Sejmie. Lobbysta przyniósł dopalacze

Działacza na rzecz ich legalizacji zatrzymała policja.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Politycy nazywają _ prowokacją _ próbę wniesienia na teren Sejmu dopalaczy i marihuany. Tomasz Obara - działający na rzecz legalizacji konopii indyjskich - został zatrzymany przed gmachem parlamentu przez policję po tym, jak próbował przekazać Donaldowi Tuskowi marihuanę i próbki czegoś, co nazywał _ materiałami kolekcjonerskimi _.

Oprócz zalegalizowania konopi indyjskiej Tomasz Obara domaga się także legalizacji dopalaczy. Wiceprzewodnicząca klubu PO Małgorzata Kidawa-Błońska mówi wprost, że nie podoba się jej tak demonstracyjne zachowanie zwolenników dopalaczy. Tłumaczy, że nie mają oni prawa - nawet jako lobbyści - rozprowadzać na terenie Sejmu dopalaczy.

POSŁUCHAJ MAŁGORZATY KIDAWY-BŁOŃSKIEJ:

Również poseł PiS Andrzej Dera jest zdeklarowanym przeciwnikiem dopalaczy. Jego zdaniem, podobne demonstracje są w złym guście i z pewnością nie znajdą zwolenników w Parlamencie.

POSŁUCHAJ ANDRZEJA DERY:

Ostatecznie lobbyście nie udało się wejść do gmachu Sejmu. Został zatrzymany przez policję do czasu zbadania zawartości torebek z próbkami dopalaczy oraz konopii indyjskich. Z aresztu wyjdzie najwcześniej jutro.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/50/t98354.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/komorowski;rzad;ws;dopalaczy;zareagowal;prawidlowo,122,0,690042.html) Komorowski: Rząd ws. dopalaczy zareagował prawidłowo _ Byłoby źle, gdyby zatriumfowali handlarze śmiercią. _
[ ( http://static1.money.pl/i/h/198/t112582.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/nie;ma;aresztu;dla;krola;dopalaczy,57,0,689721.html) Nie ma aresztu dla "króla dopalaczy" Sąd w Łodzi odrzucił wniosek o aresztowanie Dawida B. na trzy miesiące.
Tagi: walka z dopalaczami, dopalacze, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, najważniejsze, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz