Notowania

żary
20.01.2013 16:24

Prokuratura bada okoliczności śmierci kobiety i jej dwojga dzieci

Przybyli na miejsce policjanci w pomieszczeniu gospodarczym, w którym znajduje się piec centralnego ogrzewania, znaleźli ciało kobiety.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Mikdam/Dreamstime)

*Prokuratura w Żarach (Lubuskie) wyjaśnia okoliczności śmierci 33-letniej kobiety i urodzonych przez nią bliźniaczek. Zwłoki matki i noworodków, prawdopodobnie wcześniaków, znaleziono wczoraj w mieszkaniu we wsi Grabków. *

Jak poinformowała dziś prokurator Urszula Jamka z Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze, o tragedii powiadomiła policję wczoraj o godzinie 14 siostrzenica zmarłej.

Przybyli na miejsce policjanci w pomieszczeniu gospodarczym, w którym znajduje się piec centralnego ogrzewania, znaleźli ciało kobiety. W palenisku pieca leżało ciało jednego z noworodków, zwłoki drugiego leżały w pobliżu pieca.

_ - Z wstępnej opinii lekarza wynika, że 33-latka mogła umrzeć w wyniku wykrwawienia po przedwczesnym porodzie bliźniaków. Nie wiadomo czy dzieci przyszły na świat żywe. Przyczyny zgonu tych osób mają wyjaśnić zarządzone sekcje zwłok _ - powiedziała Jamke.

Prokurator dodała, że dotychczasowe oględziny nie wskazują, aby 33-latka popełniła samobójstwo lub do jej śmierci przyczyniły się osoby trzecie. Zaznaczyła jednak, że to wstępne przypuszczenia, które mogą zostać zweryfikowane po uzyskaniu wyników sekcji i innych czynnościach w tej sprawie.

Zmarła 33-latka samotnie wychowywała sześcioletnie bliźniaczki. Były one w mieszkaniu, kiedy przyjechali tam policjanci. Obecnie dziewczynki są pod opieką rodziny i zapewniono im pomoc psychologa.

Czytaj więcej w Money.pl
Wpadł podejrzany o napady na jubilerów Mężczyznę poszukiwanego Europejskim Nakazem Aresztowania oraz kilkoma listami gończymi, zatrzymali funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego.
Policja szuka króla paparazzich. Uciekł, bo... Przypadek 38-letniego Corony jest wyjątkowy. Stał się on we Włoszech tak znany, jak gwiazdy sportu i show-biznesu, których zdjęcia sprzedawał prasie.
Nowe środki przymusu bezpośredniego Obecne przepisy, na mocy wyroku TK, przestaną obowiązywać w połowie 2013 r.
Tagi: żary, wiadmomości, wiadomości, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz