Notowania

prawo w usa
25.09.2014 21:45

Prokurator generalny USA podaje się do dymisji

Powody dymisji nie są na razie znane. Reuters pisze, powołując się na anonimowego przedstawiciela resortu sprawiedliwości, że Holder nie ma planów na najbliższą przyszłość po ustąpieniu.

Podziel się
Dodaj komentarz
(United States Department of Justice/public domain)

Prokurator generalny i minister sprawiedliwości USA Eric Holder ma jeszcze dziś ogłosić swą rezygnację - informuje Associated Press, powołując się na niewymienionego z nazwiska przedstawiciela Białego Domu.

Holder stał na czele resortu sprawiedliwości przez sześć lat. Jest pierwszym czarnoskórym prokuratorem generalnym USA.

Powody dymisji nie są na razie znane. Reuters pisze, powołując się na anonimowego przedstawiciela resortu sprawiedliwości, że _ Holder nie ma planów na najbliższą przyszłość po ustąpieniu _. Zamierza pozostać na stanowisku do czasu wyłonienia następcy.

Czytaj więcej w Money.pl
Prokurator generalny udaje się do Ferguson W stanie Missouri wczoraj wieczorem doszło do nowych rozruchów i starć z policją.
Ataki lotnicze USA. Hezbollah przeciwny _ - Jesteśmy przeciwko amerykańskiej interwencji wojskowej w Syrii - _powiedział Nasrallah.
Polska poparła USA. Ważne słowa prezydenta _ - Polska udziela poparcia dla akcji USA o charakterze militarnym. Nasz wkład jest jednak wkładem poparcia politycznego - _ zadeklarował Komorowski.
Tagi: prawo w usa, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz