Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wiadomości
20.07.2012 19:49

Prezydent Obama zawiesza kampanię wyborczą

Będą inne dni na politykę. Uważam, że jest to dzień na modlitwę i refleksję - powiedział Obama na specjalnie skróconym spotkaniu ze swymi zwolennikami w Fort Myers na Florydzie.

Podziel się
Dodaj komentarz
(AP/FOTOLINK/East News)

Prezydent USA Barack Obama zawiesił dziś na jeden dzień swą kampanię na rzecz reelekcji, uzasadniając to koniecznością skupienia się na tragedii w miejscowości Aurora w stanie Kolorado, gdzie w nocy z czwartku na piątek zginęło w strzelaninie 12 osób.

_ - Będą inne dni na politykę. Uważam, że jest to dzień na modlitwę i refleksję _ - powiedział Obama na specjalnie skróconym spotkaniu ze swymi zwolennikami w Fort Myers na Florydzie.

Do strzelaniny doszło na nocnej premierze filmu _ Mroczny Rycerz powstaje _, w kinie w Aurorze, w aglomeracji Denver. Policja zatrzymała sprawcę - młodego mężczyznę, którego tożsamość już ustalono. Zabił on 12 osób, a 38 ranił.

Czytaj więcej w Money.pl
"Ich śmigłowce zabijają dzieci, a my kupujemy" Amerykański Departament Obrony w środę zamówił od Rosjan 33 śmigłowce wielozadaniowe Mi-17, przeznaczone dla armii afgańskiej.
Ostra krytyka Obamy. W jego obronie stanęła... Sekretarz ds. bezpieczeństwa narodowego Janet Napolitano broniła decyzji prezydenta USA Baracka Obamy o zawieszeniu deportacji młodych nielegalnych imigrantów.
Zachód bardzo ostro o Rosji i Chinach. Powód? USA i Wielka Brytania skrytykowały zawetowanie przez Rosję i Chiny rezolucji Rady Bezpieczeństwa ONZ w sprawie Syrii.
Tagi: wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz