Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Prezes PZPN: Kilku kandydatów na trenera kadry narodowej

0
Podziel się:

- Co do trenera z zagranicy, to musi poznać zawodników, naszą mentalność.

Prezes PZPN: Kilku kandydatów na trenera kadry narodowej
(AGENCJA SE/EAST NEWS)

- _ Wstępne decyzje dotyczące nowego selekcjonera zapadną jutro na zebraniu zarządu _ - powiedział Grzegorz Lato. Prezes PZPN powiedział _ Radiu Zet _, że jest kilku kandydatów na stanowisko trenera kadry narodowej.

- _ Jest kilku kandydatów, wśród nich Waldemar Fornalik, ale nie ma głównego faworyta. Czy nowym trenerem zostanie Polak? Zastanawiamy się, będziemy dyskutować, bo wkrótce ruszają eliminacje do mundialu. Trzeba dużo rozsądku, ale czas nas goni, 15 sierpnia mamy mecz towarzyski _- powiedział Lato. Zaznaczył, że co do trenera z zagranicy, to trzeba zdać sobie sprawę, że taki trener musi poznać zawodników, naszą mentalność.

Pytany o to czy będzie starał się zostać ponownie prezesem PZPN, Lato uciął zdecydowanie. - _ Szkoda pytać, na ten temat nie uzyskacie ode mnie żadnej informacji _. Skomentował również sprawę ewentualnego wprowadzenia kuratora sądowego do związku.

- _ Panowie politycy, panowie posłowie nie znają ustawy sejmowej o stowarzyszeniach pozarządowych. Proponuję, żeby panowie posłowie douczyli się najpierw, zanim zabiorą głos na jakikolwiek temat. PZPN jest stowarzyszeniem pozarządowym i z budżetu państwa na swoją działalność nie dostaje ani złotówki. Poza tym wszyscy znamy konsekwencje wprowadzenia kuratora do PZPN _- podkreślił.

I dodał, że jeśli przestanie być szefem PZPN, to pojedzie na ryby. - _ Mam dużo przyjaciół i ja zdaję sobie sprawę, że ten stołek prezesa PZPN jest gorący. Wszyscy się znają na uzdrowieniu polskiej piłki nożnej. Na dzień dzisiejszy wiecie, kto jest prezesem PZPN. Tyle mam do powiedzenia _- zakończył.

Czytaj więcej w Money.pl
Europoseł PiS o reformie PZPN: Zupełny kretynizm Ryszard Czarnecki mówi, czym zawinił prezes Lato.
Niemczyk mówi o Lato. "To jest zwykły głupek" Były trener "złotek" w rozmowie z Money.pl przedstawia choroby polskiej piłki.
Prezes Lato musi zostać! Maciej Miskiewicz pisze o tym, dlaczego prezes PZPN to człowiek honoru.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)