Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Prawnik pozywających Amber Gold: Jeśli jest złoto, nie ma problemu

0
Podziel się:

100 osób stara się odzyskać ponad 10 mln złotych wpłaconych na lokaty.

Prawnik pozywających Amber Gold: Jeśli jest złoto, nie ma problemu
(Wojciech Strozyk/REPORTER)

Mimo deklaracji o wypłacie pieniędzy klientom Amber Gold, już ponad sto osób chce wytoczyć pozew zbiorowy tej firmie. To osoby, które starają się odzyskać ponad10 milionów złotych wpłaconych na lokaty.

Jak tłumaczy reprezentujący poszkodowanych Piotr Sielicki, od jakiegoś czasu Amber Gold informuje klientów o wypłacie pieniędzy, jednak zdaniem prawnika i doradcy finansowego jest to mydlenie ludziom oczu.

- _ Amber Gold deklarował, że lokaty są w stu procentach pokryte złotem. Jeśli tak jest, to nie powinno być żadnych problemów z wypłacalnością _ - mówi adwokat.

POSŁUCHAJ PIOTRA SIELICKIEGO:

Jak dodaje Piotr Sielicki, do tej pory niewiele osób otrzymało pieniądze mimo, wcześniejszych deklaracji Amber Gold.

Piotr Sielicki zwraca uwagę, że spółka Amber Gold od początku swojej działalności budziła podejrzenia, że może być piramidą finansową. Ale prawnik nie przekreśla szansy na odzyskanie pieniędzy przez klientów.

Według deklaracji Marcina Plichty - prezesa Amber Gold - pieniądze mają być wypłacane w punktach firmy od jutra. Winą za problemy obarcza działalność Komisji Nadzoru finansowego. Zamknięte oddziały tłumaczył obawami pracowników o swoje bezpieczeństwo.

Czytaj więcej o sprawie Amber Gold
Amber Gold zapowiada wypłatę środków klientom - _ Zabiliście OLT Express, zabijacie Amber Gold. Czujemy się zaszczuci przez KNF i ABW _ - mówi prezes Amber Gold.
Złoto dla naiwnych. Dlaczego biznes z Amber Gold nie mógł się udać Money.pl sprawdził przyczyny kłopotów firmy kuszącej wielkimi zyskami.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)