Notowania

marek jurek
19.01.2013 17:55

Prawica Rzeczypospolitej potwierdza strategiczny sojusz

Partia przygotowuje się do wyborów do Parlamentu Europejskiego. Dziś podczas regionalnego zjazdu w Warszawie zostały wybrane mazowieckie władze tego ugrupowania.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Szef partii Marek Jurek potwierdza strategiczny sojusz z Prawem i Sprawiedliwością i zapowiada, że obie partie będą walczyć o głosy pod hasłem niezależności gospodarczej i walutowej.

- _ Zachowanie własnej waluty narodowej to jest konieczny element obrony poziomu życia polskich rodzin. Zachowanie konkurencyjności naszej gospodarki, ale także zachowanie instrumentów polityki gospodarczej przez państwo. Europa nie jest dzisiaj rozwinięta harmonijnie, bo za krajami naszego regionu jest pół wieku niewoli komunistycznej i wychodzenie z dewastacji gospodarki, która się wtedy dokonała wymaga o wiele szybszego rozwoju i samodzielnej polityki, która z tego skorzysta _- mówi Marek Jurek.

Z informacji przekazanych przez partię wynika, że liczy ona w tej chwili 2 tysiące członków. Jej kandydaci wystartują do wyborów do Europarlamentu w 2014 roku z list Prawa i Sprawiedliwości.

Czytaj więcej w Money.pl
Kaczyński mówi, co robić by dobrze rządzić Podczas debaty w Sejmie pt. Sprawne państwo. Jak można rządzić dobrze Polską? Kaczyński zaznaczył, że obecnie pytanie czy można dobrze rządzić Polską, jest bardzo istotne.
Fotoradarów będzie mniej? PiS ma propozycję Fotoradary tylko w miejscach szczególnie niebezpiecznych, a pieniądze z mandatów tylko na drogi - proponuje Prawa i Sprawiedliwość.
PiS poprze w tej sprawie Donalda Tuska Dziś Adam Hofman powiedział, że jego partia od zawsze jest za takimi uregulowaniami.
Tagi: marek jurek, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz