Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Pozwali Giertycha? Odwet PiS za "haki"

0
Podziel się

Poseł Arkadiusz Mularczyk uważa, że to Giertych popełnił przestępstwo.

Pozwali Giertycha? Odwet PiS za "haki"
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)
bEgAjMvF

PiS składa zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez Romana Giertycha.

Poseł Prawa i Sprawiedliwości Arkadiusz Mularczyk uważa, że skoro były wicepremier oskarżył Jarosława Kaczyńskiego o zbieranie haków przeciwko politykom PO, to powinien w tej sprawie zawiadomić prokuraturę.

Jak informował w mediach Roman Giertych, informacje jakie miał zbierać premier Kaczyński, miały obejmować między innymi dane osobowe rożnych osób i członków ich rodzin. _ - Jeśli taka sytuacja miała miejsce, to Roman Giertch nie zawiadamiając prokuratury w tej sprawie, popełnił przestępstwo _ - mówi Arkadiusz Mularczyk z PiS;

bEgAjMvH

Rzecznik PiS Adam Hofman mówi, że w przypadku zbierania haków przez prezesa PiS, Roman Giertych mija się z prawdą albo dopuścił się przestępstwa.

[ ( http://static1.money.pl/i/h/89/t129369.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/kaczynski;zrzekl;sie;immunitetu;chodzi;o;haki,153,0,801945.html) Kaczyński zrzekł się immunitetu. Chodzi o "haki"

Wczoraj prezes PiS Jarosław Kaczyński złożył do Marszałka Sejmu pismo, w którym zrzeka się immunitetu. Dwa tygodnie temu Komisja regulaminowa zarekomendowała Sejmowi uchylenie immunitetu prezesowi PiS. Wnioskował o to były wicepremier i lider LPR, mecenas Roman Giertych.

W ubiegłym roku w wywiadzie dla _ Rzeczypospolitej _ Giertych zarzucił Jarosławowi Kaczyńskiemu _ zbieranie haków _ na przeciwników politycznych. Prezes PiS zarzucił Giertychowi kłamstwo, a Giertych Kaczyńskiemu - zniesławienie. Obaj wytoczyli sobie procesy cywilne i karne.

bEgAjMvN
Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/120/t20344.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/dorn;premier;kaczynski;nie;zbieral;hakow,69,0,750917.html) Dorn: Premier Kaczyński nie zbierał haków _ Nigdy nie spotkałem się z taką sytuacją _ - zapewnia były wicepremier i szef MSWiA.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/42/t95530.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/byli;szefowie;sluzb;bronia;kaczynskiego,183,0,747191.html) Byli szefowie służb bronią Kaczyńskiego Premier nie zbierał _ haków _ na polityków - zeznali były szef CBA i były szef ABW.
bEgAjMwi
kraj
wiadomości
KOMENTARZE
(0)