Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Pożar hali targowej pod Warszawą

0
Podziel się:

Na razie nie ma informacji o tym, aby ktokolwiek został poszkodowany. Nie ma także zagrożenia dla obiektów sąsiadujących z halą.

Pożar hali targowej pod Warszawą
(Wiktor Bakiewicz/Reporter)

W nocy doszło do pożaru jednej z hal Warszawskiego Rolno - Spożywczego Rynku Hurtowego w Broniszach k. Warszawy.

Jak powiedział Karol Kierzkowski, rzecznik mazowieckiej straży pożarnej, w akcji gaszenia połowy hali o długości 200 i szerokości 50 metrów uczestniczyło 38 zastępów straży, czyli 160 strażaków.

Według Kierzkowskiego - na razie nie ma informacji o tym, aby ktokolwiek został poszkodowany. Nie ma także zagrożenia dla obiektów sąsiadujących z halą.

Dogaszanie będzie trwało do godzin okołopołudniowych.

Czytaj więcej w Money.pl
Pożar indyczej fermy. Zginęło tysiące ptaków Udało się uratować jeden z budynków indyczej fermy, w którym było 5 tysięcy tych ptaków. Niestety w drugim, ponad połowa z nich zginęła.
Susza w lasach. Duże zagrożenie pożarowe _ Wilgotność ściółki wynosi kilkanaście procent, a na północy województwa wielkopolskiego zaledwie 8 proc. - _napisano w przesłanym dziś w komunikacie.
Groźny pożar hali odpadów koło Łodzi 19 zastępów straży pożarnej brało w sobotę po południu udział w gaszeniu pożaru hali przetwórstwa odpadów w podłódzkim Rzgowie.
Milion złotych strat po pożarze stolarni Ogień zniszczył około 500 metrów kwadratowych, czyli około jednej trzeciej powierzchni stolarni połączonej z lakiernią.
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)