Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Potrącili dwie osoby i uciekli, zatrzymała ich policja

0
Podziel się

Na rogu Solidarności i Jagiellońskiej auto ścięło też słup z sygnalizacją, który upadł na jezdnię, co spowodowało problemy w ruchu.

Potrącili dwie osoby i uciekli, zatrzymała ich policja
(PAP/Tomasz Gzell)
bEieZcMR

Dwie osoby na pasach potrąciło dziś w Warszawie auto, które po pościgu zostało zatrzymane przez policję. Były w nim cztery osoby, z których tylko jedna była trzeźwa - wszystkich zatrzymano. Ranni trafili do szpitala.

Jak powiedział Tomasz Oleszczuk z Komendy Stołecznej Policji, przy Wybrzeżu Gdańskim policja próbowała zatrzymać bmw do rutynowej kontroli. Kierujący autem zaczął uciekać; policja rozpoczęła pościg. Po przejechaniu na drugą stronę Wisły, przy skręcie z al. Solidarności w ul. Jagiellońską, samochód potrącił na pasach dwie starsze osoby - mimo to kontynuował ucieczkę.

Policja zatrzymała auto nieco dalej, na Rondzie Starzyńskiego. _ - Były w nim cztery młode osoby: trzech mężczyzn i kobieta _ - poinformował Oleszczuk. Wszyscy zostali zatrzymani. _ - Trzeźwy był tylko jeden z pasażerów; pozostali mieli od 1,8 do 2,3 prom. alkoholu _ - powiedział policjant. Jedna z tych osób - 23-latek - była poszukiwana listem gończym.

bEieZcMT

Oleszczuk dodał, że rannych przewieziono do szpitala.

Na rogu Solidarności i Jagiellońskiej auto ścięło też słup z sygnalizacją, który upadł na jezdnię, co spowodowało perturbacje w ruchu.

Czytaj więcej w Money.pl
Oto najczęstsze błędy za kierownicą Policjanci podczas weekendowych patroli drogówki zwracają uwagę na prędkość samochodów, zapinanie pasów i przewożenie dzieci w specjalnych fotelikach.
Fałszywi policjanci spłoszyli złodziei W mieście Vicenza na północy Włoch aktorzy w kostiumach policjantów, wracający z planu filmowego, nie dopuścili do napadu na sklep.
Uwielbiał straż pożarną. Więc podpalał Mężczyzna był zafascynowany działaniami Straży Pożarnej.
bEieZcNu
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)