Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Pościg za bandytą. Zastrzelił właścicielkę kantoru

0
Podziel się:

Trwają intensywne poszukiwania bandyty który, napadł na kantor wymiany walut w Gronowie.

Pościg za bandytą. Zastrzelił właścicielkę kantoru
(Artur Barbarowski/East News)
bFeXBrAR

Trwają poszukiwania bandyty który, napadł na kantor wymiany walut w Gronowie na polsko-rosyjskiej granicy i zastrzelił jego właścicielkę.

_ - Wczoraj po 20:00 nieznany sprawca kilka razy strzelił do 31-letniej kobiety, po czym ukradł kilkadziesiąt tysięcy złotych w różnej walucie - _mówi starszy posterunkowy Izabela
Niedźwiedzka z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji
w Olsztynie.

Z relacji swiadków wynika, że mężczyzna odjechał z miejsca zdarzenia samochodem osobowym marki opel senartor koloru złoto-brązowego. Sprawca ma około 180 centymetrów wzrostu i jest średniej budowy ciała. W chwili napadu ubrany był w zielono-brązowe spodnie oraz kurtkę typu moro. Na nogach miał wojskowe buty, a na głowie czarna kominiarkę.

bFeXBrAT

Na miejscu pracowali policjanci, prokuratorzy i biegły lekarz sądowy. Do wyjaśnienia sprawy powołana została grupa specjalistów z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. Komendant wojewódzki wyznaczył także nagrodę w wysokości 10-ciu tysięcy złotych za informacje, które pomogą ustalić sprawcę bądź sprawców napadu. Za zabójstwo i rozbój z użyciem broni palnej grozi dożywocie.

bFeXBrBu
wiadomości
wiadmomości
KOMENTARZE
(0)