Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Ponad 36 kilogramów heroiny znaleziono w mieszkaniu oficera śledczego

0
Podziel się:

Podczas przeszukania znaleziono dwa worki z heroiną na balkonie w mieszkaniu śledczego.

Ponad 36 kilogramów heroiny znaleziono w mieszkaniu oficera śledczego
(Evgeniy Isaev/Flickr)

Ponad 36 kg heroiny znaleziono u oficera śledczego policji w Petersburgu w trakcie operacji przeciwko grupie handlarzy narkotyków - przekazała dziś miejscowa policja. Podczas przeszukania znaleziono dwa worki z heroiną na balkonie w mieszkaniu śledczego.

Policjant jest podejrzany o obrót narkotykami, których ilość mogła wynosić nawet kilkadziesiąt kilogramów miesięcznie; zatrzymano go wraz z dwoma handlarzami narkotyków.

Jak pisze AFP w rosyjskich siłach bezpieczeństwa odnotowano liczne przypadki korupcji i związków ze środowiskiem przestępczym.

Czytaj więcej w Money.pl
Rosja zajęła mienie ukraińskiego oligarchy Komitet Śledczy oskarżył Kołomojskiego o zaangażowanie w walkę z prorosyjskimi separatystami.
"Ustępstwa zwiększą apetyt agresora" Niemieckie media nie są zgodne w ocenie wystąpienia Joachima Gaucka na Westerplatte. Część z nich krytykuje prezydenta za komentarze o Rosji.
"NATO i USA mogą być zagrożeniem dla Rosji" _ - USA chcą poważnie wzmocnić grupę swoich wojsk w państwach nadbałtyckich _ - powiedział Michaił Popow.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)