Notowania

mariusz błaszczak
19.01.2015 15:28

Politycy Platformy i Prawa i Sprawiedliwości o Magdalenie Ogórek

SLD znalazł osobę, która daje nową ciekawą wizję i lewicy i nowoczesnej Polski - tak uważają politycy Sojuszu. PO i PiS mają odmienne zdanie.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Jacek Turczyk)

SLD znalazł osobę, która daje nową ciekawą wizję i lewicy i nowoczesnej Polski. Tak Krzysztof Gawkowski, sekretarz generalny SLD odpowiada Norbertowi Maliszewskiemu, ekspertowi od politycznego marketingu, który uważa, że kandydatka SLD na prezydenta jest przejawem pop-polityki a jej program jest zbiorem wyników badań marketingowych.

Zdaniem Gawkowskiego Magdalena Ogórek to świetnie przygotowana kandydatka, która pokazuje, że może to być prezydentura zmiany, dobrego myślenia o Polsce, emocji, wzbudzenia zainteresowania sprawami, które są od wielu lat uznawane jako tematy tabu.

Marcin Kierwiński z PO jest zdania, że SLD postawiło na nowy typ kandydata na prezydenta, na kandydata celebrytę, ponieważ wszyscy poważni kandydaci odmówili. Zdaniem posła , to że Magdalena Ogórek nie odpowiadała wczoraj na pytania dziennikarzy było celowym strategicznym posunięciem Sojuszu. _ - Stratedzy SLD boją się, aby pani Ogórek na początku swojej politycznej przygody nie popełniła jakiejś wielkiej gafy, która już na wstępie skreśli ją z wyścigu do fotela prezydenckiego _ - powiedział Kierwiński.

Mariusz Błaszczak z PiS jest zdania, że SLD zdecydowało o wystawieniu kandydatury Magdaleny Ogórek z powodów marketingowych. _ - Zresztą wczorajsze wystąpienie swój cel osiągnęło, bo dziś na ten temat mówimy _ - dodał Błaszczak. Przewodniczący klubu PiS przewiduje, że kandydatka SLD zabierze kilka procent głosów obecnemu prezydentowi Bronisławowi Komorowskiemu.

Czytaj więcej w Money.pl
Nałęcz mówi o kampanii Komorowskiego Zdaniem polityków PiS, wystąpienie prezydenta podczas uroczystości pogrzebowych Wojciecha Jaruzelskiego było rozpoczęciem kampanii przedwyborczej.
Rząd złamał konstytucję? Ostre słowa PiS _ Prawo i Sprawiedliwość jest solidarne z górnikami i będzie pilnowało, by zapisy porozumienia były przestrzegane i aby żadna kopalnia, w której jest węgiel, nie była likwidowana. _
Prezydent zapowiada zmiany w emeryturach Bronisław Komorowski przekonuje, że świadczenia mogą być zasadniczo gorsze niż do tej pory i konieczne jest wsparcie III filaru.
Tagi: mariusz błaszczak, kraj, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz