Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
praca w policji
10.07.2012 21:35

Policyjna obława na przestępców w Krakowie. Jedna osoba zatrzymana

Około 100 policjantów uczestniczy w obławie zorganizowanej w Krakowie w poszukiwaniu przestępców, którzy po południu w centrum miasta zranili 28-letniego mężczyznę.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Reporter)

Około 100 policjantów uczestniczy w obławie zorganizowanej w Krakowie w poszukiwaniu przestępców, którzy po południu w centrum miasta zranili 28-letniego mężczyznę.

- _ Jeden z podejrzanych został już zatrzymany _ - powiedział rzecznik małopolskiej policji Mariusz Ciarka. W obławie używane są także psy tropiące i helikopter.

Po południu na ul. Sebastiana zatrzymał się volkswagen transporter, wyskoczyli z niego mężczyźni, którzy z innego auta, opla-astry wyciągnęli kierowcę. Pobili go, a potem uciekli. Policja zarządziła blokadę dróg. Porzuconego volkswagena zlokalizowano w Nowej Hucie w okolicach ul. Klasztornej. Tam też trwa obława.

_ - 28-latek z ranami podudzia lewej i prawej nogi trafił do szpitala. Jego życie nie jest zagrożone _ - powiedział Ciarka. Według świadków zdarzenia napastników mogło być 5 - 6. Na razie motywy ataku nie są znane.

Czytaj więcej o działaniach policji w Money.pl
Koń dorożkarski zasłabł w Krakowie. Jest dochodzenie policji O zwierzęciu leżącym na jezdni i bijącym go batem woźnicy zawiadomili kierowcy.
Kto stoi za śmiercią 17-latka z Krakowa? Do bójki z udziałem kilkunastu osób doszło w nocy z piątku na sobotę.
Wybuchy w Krakowie: Zamachy według klucza Osoby poszkodowane w wyniku wybuchów ładunków w Krakowie nie były przypadkowe.
Tagi: praca w policji, policja, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz