Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Policja złapała dilera. Kilogram amfetaminy

0
Podziel się:

Do 12 lat więzienia grozi 23-latkowi podejrzanemu o handel narkotykami.

Policja złapała dilera. Kilogram amfetaminy
(Rafalolechowski/Dreamstime)

Do 12 lat więzienia grozi 23-latkowi podejrzanemu o handel narkotykami, którego zatrzymała warszawska policja. Kamil J. miał przy sobie prawie kilogram amfetaminy. Usłyszał zarzut wprowadzania do obrotu znacznych ilości narkotyków. Został aresztowany.

Jak powiedział rzecznik komendanta stołecznego policji asp. Mariusz Mrozek, na trop 23-latka wpadli policjanci z wydziału zajmującego się zwalczaniem przestępczości narkotykowej. Funkcjonariusze podejrzewali, że mężczyzna może zajmować się wprowadzaniem na rynek dużych ilości narkotyków.

Rzecznik dodał, że wkrótce po rozpoczęciu obserwacji funkcjonariusze namierzyli 23-latka w taksówce w okolicach warszawskiego Dworca Wschodniego. Mężczyzna został zatrzymany na parkingu przy ulicy Kijowskiej.

_ - Miał przy sobie foliową torbę z prawie kilogramem białego proszku. Po badaniu okazało się, że zabezpieczona substancja to amfetamina _ - powiedział Mrozek.

Zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzut wprowadzania do obrotu znacznych ilości środków odurzających, za co grozi kara do 12 lat więzienia. Decyzją sądu został aresztowany na trzy miesiące. 23-latek był już w przeszłości notowany jako sprawca rozbojów.

Czytaj więcej o narkotykach
Dramatyczny szturm na fabrykę amfetaminy Podczas akcji w wyniku, której zatrzymano dwóch mężczyzn, ranny został policjant - poinformowała KSP.
Działkowcy trafili pod sąd. Zasiały się maki Działkowcy trafili do sądu za rosnące na ich działkach maki - samosiejki. Policjanci mają nadzieję, że... sąd ich nie ukarze.
Wpadł w zasadzkę. Miał narkotyki za 40 mln 50-letniego Polaka zatrzymano na terenie jednego z krajów UE podczas próby przemytu marihuany i amfetaminy o wartości 4 mln zł. Mężczyzna - według ustaleń CBŚ - był "kurierem" międzynarodowego gangu.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)