Notowania

handel narkotykami
21.08.2012 07:02

Policja złapała dilera. Kilogram amfetaminy

Do 12 lat więzienia grozi 23-latkowi podejrzanemu o handel narkotykami.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Rafalolechowski/Dreamstime)

*Do 12 lat więzienia grozi 23-latkowi podejrzanemu o handel narkotykami, którego zatrzymała warszawska policja. Kamil J. miał przy sobie prawie kilogram amfetaminy. Usłyszał zarzut wprowadzania do obrotu znacznych ilości narkotyków. Został aresztowany. *

Jak powiedział rzecznik komendanta stołecznego policji asp. Mariusz Mrozek, na trop 23-latka wpadli policjanci z wydziału zajmującego się zwalczaniem przestępczości narkotykowej. Funkcjonariusze podejrzewali, że mężczyzna może zajmować się wprowadzaniem na rynek dużych ilości narkotyków.

Rzecznik dodał, że wkrótce po rozpoczęciu obserwacji funkcjonariusze namierzyli 23-latka w taksówce w okolicach warszawskiego Dworca Wschodniego. Mężczyzna został zatrzymany na parkingu przy ulicy Kijowskiej.

_ - Miał przy sobie foliową torbę z prawie kilogramem białego proszku. Po badaniu okazało się, że zabezpieczona substancja to amfetamina _ - powiedział Mrozek.

Zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzut wprowadzania do obrotu znacznych ilości środków odurzających, za co grozi kara do 12 lat więzienia. Decyzją sądu został aresztowany na trzy miesiące. 23-latek był już w przeszłości notowany jako sprawca rozbojów.

Czytaj więcej o narkotykach
Dramatyczny szturm na fabrykę amfetaminy Podczas akcji w wyniku, której zatrzymano dwóch mężczyzn, ranny został policjant - poinformowała KSP.
Działkowcy trafili pod sąd. Zasiały się maki Działkowcy trafili do sądu za rosnące na ich działkach maki - samosiejki. Policjanci mają nadzieję, że... sąd ich nie ukarze.
Wpadł w zasadzkę. Miał narkotyki za 40 mln 50-letniego Polaka zatrzymano na terenie jednego z krajów UE podczas próby przemytu marihuany i amfetaminy o wartości 4 mln zł. Mężczyzna - według ustaleń CBŚ - był "kurierem" międzynarodowego gangu.
Tagi: handel narkotykami, diler, narkotyki, policja, amfetamina, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz