Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Policja zatrzymała sprawców napadu na jubilera

0
Podziel się:

Łupem sprawców padł towar o wartości kilkuset tysięcy złotych. Grozi im do 12 lat więzienia.

Policja zatrzymała sprawców napadu na jubilera
(DrabikPany/CC BY 2.0./flickr)
bESwdtlx

Czterej mężczyźni podejrzani o napad na jubilera w Karpaczu w województwie dolnośląskim zostali zatrzymani przez jeleniogórskich policjantów. Łupem sprawców padł towar o wartości kilkuset tysięcy złotych. Grozi im do 12 lat więzienia - poinformowała policja.

Do napadu na sklep jubilerski doszło w październiku zeszłego roku. Trzech mężczyzn sterroryzowało i pobiło pracownice sklepu. Zrabowali kilkanaście palet ze złotą biżuterią, wartą kilkaset tysięcy złotych.

Sprawcy uciekli wtedy przez okno na zapleczu. Na zewnątrz czekał na nich czwarty z mężczyzn - kierowca pojazdu, którym się poruszali.

bESwdtlz

Jak powiedział we wtorek PAP Kamil Rynkiewicz z biura prasowego dolnośląskiej policji, podejrzani o napad to mieszkańcy powiatu legnickiego w wieku do 29 do 55 lat. Wszyscy zostali zatrzymani w miejscu zamieszkania. Trzech z nich decyzją sądu trafiło na trzy miesiące do aresztu. Wobec czwartego zastosowano dozór policyjny. Wszystkim grozi do 12 lat więzienia.

Czytaj więcej w Money.pl
Poseł przed sąd bez uchylania immunitetu? Chodzi o projekt umożliwiający karanie parlamentarzystów za wykroczenia drogowe bez konieczności uchylania im immunitetu.
Trafią przed sąd za złą diagnozę Będzie powtórny proces dwóch lekarzy oskarżonych o postawienie złej diagnozy i narażenie na utratę życia lub doznanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu 5-letniego chłopca.
Mają znacznie skrócić sądowe procesy Rządowy projekt nowelizacji Kodeksu postępowania karnego oraz kilku innych ustaw obejmuje łącznie blisko 300 zmian przepisów.
bESwdtma
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)