Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Policja zatrzymała byłego męża śmiertelnie postrzelonej kobiety

0
Podziel się:

Policja zatrzymała w sobotę po południu b. męża 46-letniej kobiety, która zmarła od rany postrzałowej. 45-latek mógł przyczynić się do śmierci kobiety.

Policja zatrzymała byłego męża śmiertelnie postrzelonej kobiety
(Rafalolechowski/Dreamstime)
bFfCqsjp

Policja zatrzymała w sobotę po południu b. męża 46-letniej kobiety, która zmarła od rany postrzałowej. 45-latek mógł przyczynić się do śmierci kobiety. Mężczyzna miał ranę postrzałową świadczącą prawdopodobnie o próbie samobójczej. Został przewieziony do szpitala.

Jak poinformowała rzeczniczka Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu, podkom. Alicja Śledziona, życiu 45-latka nic nie zagraża.

Informację o postrzeleniu kobiety policja dostała w nocy z pogotowia ratunkowego. 46-latka zmarła po przewiezieniu do szpitala. Wstępne ustalenia wskazują na to, że do śmierci kobiety mógł przyczynić się były mąż ofiary. Mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia.

bFfCqsjr

Od momentu zgłoszenia przestępstwa radomscy i mazowieccy funkcjonariusze, wpierani przez policyjnych antyterrorystów oraz przewodników z psami tropiącymi, przeczesywali w poszukiwaniu zbiegłego okoliczne lasy. Funkcjonariusze prowadzili także czynności operacyjne zmierzające do ustalenia miejsca pobytu mężczyzny.

Po popołudniu policja otrzymała istotną informację od jednego z mieszkańców Radomia. _ Informacja ta potwierdziła się, co przyczyniło się do zatrzymania mężczyzny w jednej z dzielnic Radomia _ - powiedziała rzeczniczka. Dodała, że funkcjonariusze, którzy zatrzymywali mężczyznę, stwierdzili u niego ranę postrzałową świadczącą prawdopodobnie o próbie samobójczej.

45-latek został przewieziony do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Obecnie prowadzone są dalsze czynności procesowe pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Radom-Zachód.

Czytaj więcej o tej sprawie w Money.pl Dodaj wykresy do Twojej strony internetowej

bFfCqsjS
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)