Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Policja zatrzymała 37-letniego sutenera

0
Podziel się:

W mieszkaniu i w samochodzie zatrzymanego 37-letniego sutenera zabezpieczono m. in. maczetę, kij baseballowy, kastet, broń gazową oraz ok. 6 tys. zł.

Policja zatrzymała 37-letniego sutenera
(filo/iStockphoto)

Pomorska policja zatrzymała 37-letniego mężczyznę podejrzanego o czerpanie korzyści z cudzego nierządu. Mężczyzna zmuszał kobiety do uprawiania prostytucji, m. in. bił je, zastraszał i uzależniał od siebie finansowo. Został tymczasowo aresztowany.

Pomorska policja poinformowała, że funkcjonariusze weszli jednocześnie w miniony wtorek do siedmiu budynków na terenie Redy, Rumi i Wejherowa, w których miały być prowadzone tzw. domówki, czyli mieszkania, w których świadczone były usługi seksualne.

Zdaniem policji mężczyzna miał zmuszać do prostytucji co najmniej kilkanaście kobiet.

37-latek zatrzymany został w centrum Redy. Poinformowano, że pieniądze pochodzące z agencji towarzyskich sutener +prał+ pod przykrywką prowadzenia firmy budowlanej.

W mieszkaniu i w samochodzie zatrzymanego zabezpieczono m. in. maczetę, kij baseballowy, kastet, broń gazową oraz ok. 6 tys. zł. Policjanci szacują, że swą przestępczą działalność prowadził mniej więcej od 3 lat.

Wobec 37-latka sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Czytaj więcej w Money.pl
Uprowdzili kobietę i zmuszali ją do... Właściciele agencji towarzyskiej podejrzani są o uprowadzenie kobiety, zmuszanie do prostytucji i czerpanie z niej korzyści. Usłyszeli zarzuty we wrocławskiej prokuraturze.
Szykował serię zamachów, ale wpadł Zatrzymany mężczyzna napisał manifest, w którym wyjaśniał powody zamachu. Zamierzał zaatakować Belgię, bo - jak tłumaczył - jest ona marionetką w rękach Amerykanów.
Koniec nadużyć policji? Ten gadżet w tym pomoże - _ Kiedy sąd dysponuje słowem przeciwko słowu, kamera noszona na ubraniu staje się bezstronnym świadkiem _ - tłumaczy policja.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)