Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Policja zapobiegła "ustawce" pseudokibiców

0
Podziel się:

Podkarpacka i lubelska policja udaremniła pseudokibicom JKS-u Jarosław i Hetmana Zamość ustawioną bójkę, do której miało dojść w okolicach Narola na Podkarpaciu.

Policja zapobiegła "ustawce" pseudokibiców
(DrabikPany/CC BY 2.0./flickr)

Funkcjonariusze wylegitymowali 36 osób kibicujących zarówno jednej, jak i drugiej drużynie; jedną osobę zatrzymano.

Jak poinformował dzisiaj rzecznik podkarpackiej policji podkom. Paweł Międlar, do _ ustawki _ miało dojść wczoraj późnym popołudniem w okolicach Narola koło Lubaczowa na Podkarpaciu. Informacje o tym zdobyli policjanci, którzy zajmują się zwalczaniem przestępstw popełnianych przez pseudokibiców; przekazali ją też policjantom z Lublina.

W poniedziałek po południu podkarpacka policja zatrzymała do kontroli na drodze prowadzącej do Narola dwa samochody, którymi podróżowało dziesięciu mężczyzn._ - Po wylegitymowaniu ich okazało się, że wśród nich jest 29-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego, poszukiwany jako osoba, która z maczetą w ręku napadła kilka dni wcześniej na dwoje obywateli Ukrainy w Sieniawie koło Przeworska. Mężczyzna został zatrzymany _ - poinformował Międlar.

Pozostali mężczyźni, po wylegitymowaniu i sprawdzeniu, zostali zwolnieni. Natomiast policjanci z województwa lubelskiego wylegitymowali 26 mężczyzn, którzy sześcioma samochodami zmierzali w kierunku Narola. W sprawę na Podkarpaciu zaangażowani byli policjanci z Jarosławia, Przeworska, Lubaczowa i KWP w Rzeszowie.

Czytaj więcej w Money.pl
MSZ potepia zachowanie kibiców Lecha _ Litewski chamie, klęknij przed polskim panem _ - transparent z takim napisem został wywieszony podczas wczorajszego meczu.
Dlaczego nie aresztowali tych "kibiców"? W połowie sierpnia z powodu wybryków chuliganów w 35. minucie został przerwany mecz czwartej ligi rozgrywany na stadionie klubu KS Łomianki.
10 osób zatrzymanych po incydencie na meczu - _ Zidentyfikowaliśmy dużą, kilkunastoosobową grupę ultrasów. To oni przygotowali transparent, wnieśli go na trybunę, a następnie rozwiesili - _ mówi policja.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)