Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Policja użyła broni przy zatrzymaniu auta w Warszawie

0
Podziel się:

Kierowca tłumaczył, że uciekał, bo nie miał dokumentów. Nie wiadomo, gdzie podział się pasażer samochodu.

Policja użyła broni przy zatrzymaniu auta w Warszawie
(Rafalolechowski/Dreamstime)

Stołeczna policja zatrzymała kierowcę samochodu, który nie zareagował na polecenia funkcjonariuszy i próbował przed nimi uciekać. Podczas interwencji padły strzały z broni palnej, nikomu nic się nie stało - poinformował rzecznik KSP młodszy inspektor Maciej Karczyński.

Około południa patrol policji przy ulicy Janiszowskiej na warszawskiej Ochocie próbował zatrzymać kierowcę samochodu osobowego. Mężczyzna nie zareagował na polecenia funkcjonariuszy i zaczął uciekać. Po krótkim pościgu został zatrzymany nieopodal ulicy Krakowiaków.

_ - Wyjaśniamy, dlaczego mężczyzna, 24-latek, podjął próbę ucieczki _ - powiedział Karczyński. Mężczyzna został zatrzymany za wykroczenie drogowe. Tłumaczył się, że uciekał, bo nie miał przy sobie dokumentów.

W trakcie ucieczki kierowca staranował dwa radiowozy. Podczas interwencji funkcjonariusze oddali cztery strzały ostrzegawcze z broni policyjnej. _ Na szczęście nikomu nic się ni stało _ - zapewnił rzecznik. Policja poszukuje pasażera samochodu, który uciekł.

Czytaj o podobnych zdarzeniach
[ ( http://static1.money.pl/i/h/241/t47089.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/strzelanina;w;szczecinie;-;jedna;osoba;nie;zyje,60,0,903484.html) Strzelanina w Szczecinie. Zginął na parkingu Według wstępnych ustaleń wystrzelona z broni jednego z funkcjonariuszy kula trafiła rykoszetem podejrzewanego o szantaż mężczyznę.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/18/t74770.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/strzelanina;na;ulicach;chorzowa;sa;ranni,224,0,891360.html) Strzelanina na ulicach Chorzowa. Są ranni Strzały padły gdy policjanci próbowali uspokoić, skaczących po autach młodych mężczyzn.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)