Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Policja przechwyciła 17 kg różnych narkotyków

0
Podziel się:

Zarzut udziału w zorganizowanej grupy przestępczej zajmującej się wprowadzaniem do obrotu znacznych ilości narkotyków usłyszało ośmiu mężczyzn

Policja przechwyciła 17 kg różnych narkotyków
(iStockphoto)

w wieku od 23 do 51 lat. Wszystkim grozi kara do 10 lat więzienia.

Jak poinformowała łódzka policja to kolejni podejrzani w śledztwie prowadzonym wspólnie przez Prokuraturę Apelacyjną w Łodzi i Centralne Biuro Śledcze.Śledztwo prowadzone jest od marca tego roku, kiedy to zatrzymano dwie osoby, przy których znaleziono ponad 10 kg marihuany o czarnorynkowej wartości ok. 150 tys. zł.

Pod koniec sierpnia zatrzymano kolejnych trzech mężczyzn: 47-letniego Adama R., który kierował grupą; 26-letniego Przemysława M. organizującego hurtową sprzedaż narkotyków i 60-letniego Krzysztofa M. - specjalistę chemika.

Prokuratura postawiła trzem zatrzymanym zarzuty udziału w zorganizowanej grupie przestępczej, nielegalnego wprowadzenia do obrotu znacznych ilości amfetaminy i marihuany. Adamowi R. postawiono dodatkowo zarzut kierowania grupą przestępczą.

We wtorek policjanci z CBŚ zatrzymali ośmiu kolejnych członków grupy. Łącznie zarzuty usłyszało już 13 osób. Zabezpieczono ponad 17 kg różnych narkotyków. Ustalono, że grupa działała na terenie Łodzi i w jej okolicach oraz w innych miastach Polski.

Czytaj więcej w Money.pl
Policyjne "suszarki" pod lupą prokuratora Badany jest proces zatwierdzania tych urządzeń, w tym sprawdzenia ich odporności na zaburzenia elektromagnetyczne.
Siłownia ze swastykami. Będzie śledztwo W jednym z bloków w Białymstoku policja odkryła wymalowane na ścianach m.in. krzyże celtyckie, swastyki czy gwiazdę Dawida na szubienicy
To oni wywieszali antylitewskie transparenty Za znieważenie osób bądź grup ludności w związku z jej przynależnością narodową grozi im kara do trzech lat więzienia.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)