Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Pogrzeb Andrzeja Leppera. Ujawniono szczegóły

0
Podziel się:

Graś: Będzie to pogrzeb państwowy zorganizowany przez Kancelarię Premiera.

Pogrzeb Andrzeja Leppera. Ujawniono szczegóły
(PAP/Jerzy Undro)

Pogrzeb lidera Samoobrony, Andrzeja Leppera odbędzie się w czwartek wczesnym popołudniem. Rzecznik rządu Paweł Graś poinformował, że będzie to pogrzeb państwowy zorganizowany przez Kancelarię Premiera. Szczegóły uroczystości ma ustalić z rodziną wojewoda zachodniopomorski.

Według informacji TOK FM, w pogrzebie Andrzeja Leppera wezmą udział przedstawiciele najwyższych władz państwowych. Na razie nie wiadomo dokładnie, kto pojedzie na uroczystości. Na pewno będzie tam oficjalna delegacja z Sejmu, na czele której stanie jeden z wicemarszałków.

Pogrzeb Andrzeja Leppera ma się odbyć w czwartek po południu. Mszę żałobną zaplanowano na godz. 14. Po niej nastąpi wyprowadzenie na pobliski cmentarz. Andrzej Lepper zostanie pochowany w Krupach w woj. zachodniopomorskim, niedaleko Zielnowa, gdzie mieszkał.

O kulisach śmierci lidera Samoobrony czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/37/t154149.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/nowe;fakty;w;sprawie;smierci;andrzej;leppera;tego;prokurator;nie;ujawnil,213,0,888533.html) Śmierć Andrzeja Leppera. Tego prokurator nie ujawnił Policjanci znaleźli na miejscu tragedii sporą liczbę wezwań do zapłaty.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/19/t154131.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/decyzja;w;sprawie;sledztwa;dotyczacego;smierci;leppera,152,0,887960.html) Lepper w sprawie Kaczyńskiego. Bał się... Prokuratura Okręgowa w Warszawie podejmie dziś decyzję o wszczęciu śledztwa w sprawie samobójczej śmierci Andrzeja Leppera.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/14/t154126.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/prokuratura;wszczela;sledztwo;w;sprawie;smierci;andrzeja;leppera,78,0,888142.html) Śmierć Andrzeja Leppera. Prokuratura ujawnia że... Śledczy sprawdzają czy ktoś namówił lidera Samoobrony do targnięcia się na swoje życie.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/14/t154126.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/andrzej;lepper;nie;zyje;to;samobojstwo,163,0,887203.html) Andrzej Lepper nie żyje. To samobójstwo? Ciało byłego wicepremiera w rządzie PiS, znaleziono w warszawskiej siedzibie partii. _ To dla nas szok _ - politycy wspominają lidera Samoobrony. Część nie wierzy w to, że targnął się na swoje życie.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)