Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Pobicie dziecka. Prokuratura stawia kolejne zarzuty

0
Podziel się:

Brat matki dziecka jest czwartą osobą, której postawiono zarzuty w tej sprawie.

Pobicie dziecka. Prokuratura stawia kolejne zarzuty
(Anita Patterson Peppers/Dreamstime.com)

Zarzut pomocy sprawcy śmiertelnego pobicia półtorarocznego chłopca i zacierania śladów usłyszał brat matki dziecka - powiedziała p.o. rzecznika Prokuratury Okręgowej w Szczecinie. O pobicie dziecka ze skutkiem śmiertelnym oskarżono wcześniej konkubenta matki.

Informacja o jego zgonie trafiła do policji w minioną środę. Śmierć chłopca miała nastąpić pod koniec 2012 r. w Szczecinie.

Brat matki dziecka jest czwartą osobą, której postawiono zarzuty w tej sprawie. Konkubina mężczyzny usłyszała w minioną sobotę takie same zarzuty jak jej partner.

W piątek do aresztu trafili 22-letnia matka dziecka i jej konkubent. 38-letni mężczyzna podejrzany jest o pobicie ze skutkiem śmiertelnym, a matce dziecka prokurator zarzucił nieudzielenie pomocy.

Aresztowani mieszkali na terenie ogrodów działkowych i w ich pobliżu od czwartku trwają poszukiwania ciała dziecka.

Czytaj więcej w Money.pl
Śmiertelne pobicie dziecka, nadal szukają ciała Aresztowani mieszkali na terenie ogrodów działkowych, i w ich pobliżu od czwartku trwają poszukiwania ciała dziecka.
Pobił na śmierć w sylwestra. Trafi przed sąd Zarzut umyślnego spowodowania ciężkich obrażeń ciała, które skutkowały śmiercią 25-letniego warszawiaka, przedstawiła podejrzanemu zakopiańska prokuratura.
Pobił 2-miesięczną córkę, "wyraża skruchę" W piątek dziecko trafiło do szpitala z ciężkimi obrażeniami głowy.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)