Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
orzełki
16.11.2011 16:21

PO chce przywrócenia orzełków na stroje reprezentacji

Cezary Kucharski obiecał, że przyjrzy się sytuacji z wykorzystaniem symboli narodowych na strojach innych reprezentacji Polski.

Podziel się
Dodaj komentarz
(anothersaab/CC/Flickr.com)

*Platforma Obywatelska zapowiedziała, że złoży jutro projekt nowelizacji ustawy o sporcie. Propozycja klubu PO nakłada na reprezentantów Polski obowiązek używania godła narodowego na strojach reprezentacyjnych. *

Były piłkarz, reprezentant Polski, a obecnie poseł Platformy Obywatelskiej Cezary Kucharski uważa, że projekt nowelizacji wpłynie również na promocję naszego kraju.

- _ Chodzi nam o to, żeby drużyny, które reprezentują nas, wszystkich Polaków, używały orzełka na koszulkach. Po to, żeby nasz kraj promować za granicą _ - tłumaczy Kucharski.

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI CEZAREGO KUCHARSKIEGO:

Cezary Kucharski obiecał, że bardzo dokładnie przyjrzy się sytuacji z wykorzystaniem symboli narodowych na strojach innych reprezentacji Polski.

- _ Na przykład federacja siatkówki podobno wymaga od polskiej federacji, żeby grała bez orzełka. To jest dziwne, że federacja światowa ma większy wpływ, niż polska ustawa. Obiecuję się temu przyjrzeć _ - powiedział Kucharski.

Czytaj więcej na temat kłótni o orzełki w Money.pl
[ ( http://static1.menstream.pl/i/art/199/189639_tiny.jpg ) ] (http://menstream.pl/wiadomosci-sport/polska---wlochy-02-nieudany-debiut-nowych-koszulek,0,963720.html) Włosi pokazali nam miejsce w szeregu To był pierwszy mecz reprezentacji w nowych koszulkach i pierwszy na nowym stadionie we Wrocławiu.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/5/t190213.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/koszulki;bez;orzelka;byly;selekcjoner;jest;oburzony,30,0,964894.html) Skandal! Były selekcjoner prosi prezydenta PZPN usunął orzełka ze strojów piłkarskiej reprezentacji. Sprawa budzi skrajne emocje.
Tagi: orzełki, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz