Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Płonący człowiek przed kancelarią Donalda Tuska

0
Podziel się:

Nieznany mężczyzna oblał się rozpuszczalnikiem i podpalił. Jest w ciężkim stanie. Premier przerywa objazd Polski.

Płonący człowiek przed kancelarią Donalda Tuska
(PAP/Tomasz Gzell)

Stołeczna policja wyjaśnia okoliczności incydentu, do którego doszło dziś przed południem w okolicach kancelarii premiera w Warszawie. Podpalił się tam mężczyzna.

Aktualizacja 14:00

Premier Donald Tusk, który w ramach kampanii wyborczej przebywa na Pomorzu Zachodnim, w związku z incydentem przerwie podróż i wróci do Warszawy.

POSŁUCHAJ PREMIERA: .

Jak informuje rzecznik stołecznej policji Maciej Karczyński, kilka minut po godzinie 11:00 na telefon alarmowy zadzwoniła kobieta, informując o podpaleniu.

Kiedy policja przyjechała na miejsce, było tam już pogotowie rartunkowe, potem przyjechała straż pożarna. Lekarze nie wyrazili zgody na to, by z mężczyzną porozmawiali policjanci. Policja przeszukuje teren i zabezpiecza ślady. Maciej Karczyński mówi, że przesłuchiwani są także świadkowie.

Funkcjonariusze odnaleźli w krzakach butelki po rozpuszczalniku. Przy mężczyźnie znaleziono kopertę. Rzecznik BOR Dariusz Aleksandrowicz powiedział, że był w niej list, który został przekazany do Kancelarii Premiera. Mężczyzna został ugaszony kocem przez funkcjonariuszy BOR pilnujących kancelarii premiera. Miejsce zdarzenia zostało zabezpieczone przez policję.

wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)