Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

PJN: Bielan musi się określić

0
Podziel się:

Kluzik-Rostkowska apeluje do europosła Adama Bielana, by publicznie zdeklarował, że nie uczestniczy w działaniach PiS osłabiających PJN.

PJN: Bielan musi się określić
(photo-service.europarl.europa.eu)

Szefowa klubu PJN Joanna Kluzik-Rostkowska zaapelowała do europosła Adama Bielana, by publicznie zdeklarował, że nie uczestniczy w działaniach PiS mających osłabić lub rozbić PJN. Jak dodała, jeśli Bielan nie określi się do godz. 16, potraktuje to jako zakończenie współpracy z PJN.

- _ Ja i środowisko PJN oczekujemy bardzo jasnej deklaracji ze strony Adama Bielana co do tego, jaki jest jego stosunek do praktyk PiS, jeżeli chodzi o próby rozbicia środowiska PJN _ - powiedziała przewodnicząca klubu PJN.

Jak podkreśliła, jej apel wynika z _ powtarzających się plotek o dwuznacznej roli Adama Bielana _. - _ Oczekuję od Adama Bielana jasnego przekazu, że nie uczestniczył, nie uczestniczy i nie będzie uczestniczył w żadnych działaniach, które mogłyby osłabić czy też rozbić środowisko PJN-owskie _ - dodała posłanka.

Kluzik-Rostkowska zaznaczyła, że oczekuje _ publicznego stanowiska _ Bielana w piątek do godziny 16. - _ Jeśli takiego jasnego określenia się do godziny 16 nie będzie, będę to odczytywała jako deklarację zakończenia współpracy z PJN _ - oświadczyła.

Bielan w piątkowym _ Fakcie _ zapewnił, że nie prowadzi żadnych rozmów w sprawie powrotu do PiS. Pytany, czy ktoś z kierownictwa tej partii namawia go do przejścia odpowiedział: _ nawet jeśli tak było, nie będę tego ujawniał _.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/111/t75887.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/adam;bielan;nie;wystartuje;z;list;pjn,226,0,770018.html) Adam Bielan nie wystartuje z list PJN Eurodeputowany wykluczył start w wyborach do Sejmu. Woli pracę w Brukseli.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/202/t135114.jpg ) ] (http://www.money.pl/emerytury/wiadomosci/artykul/pjn;poprze;rzad;ale;nie;w;tej;sprawie,190,0,793278.html) PJN poprze rząd, ale nie w tej sprawie Poseł tego klubu proponuje współpracę na najbliższe 226 dni, które zostały do końca kadencji Sejmu.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/119/t130679.jpg ) ] (http://www.money.pl/emerytury/wiadomosci/artykul/pjn;prezydent;powinien;sie;zdecydowac,212,0,792276.html) PJN: Prezydent powinien się zdecydować Elżbieta Jakubiak zachęca Bronisława Komorowskiego do konkretnego stanowiska w sprawie OFE.
kraj
wiadomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)