Notowania

wybory 2011
25.05.2011 08:58

Pisalski "uwalnia się" od SLD

Dziś ma zostać przyjęty w szeregi Platformy Obywatelskiej. Będzie trójką na listach w Sosnowcu.

Podziel się
Dodaj komentarz
(archiwum prywatne)

*Dziś kierownictwo klubu parlamentarnego PO oficjalnie zaprosi do współpracy Grzegorza Pisalskiego. W zeszłym tygodniu odszedł on z klubu SLD. Poseł Pisalski zdecydował się startować w jesiennych wyborach z list Platformy Obywatelskiej. Będzie trójką w Sosnowcu. *

Prezydium klubu zbiera się o 10. Na posiedzenie zaproszono też Grzegorza Pisalskiego. Później, zgodnie z procedurą, uchwałę o przyjęciu nowego posła podejmie cały klub parlamentarny.

- _ Klub o godzinie 11:30 mam nadzieję podejmie w tej sprawie uchwałę, która zakończy się, jak przy pośle Arłukowiczu, jednomyślną decyzją zapraszającą posła Pisalskiego w nasze szeregi _ - mówi Sławomir Rybicki, wiceprzewodniczący klubu PO. Podobnego zdania jest poseł Platformy Paweł Olszewski.

- _ Jest to osoba na tyle wartościowa, kompetentna, a przede wszystkim niezgadzająca się z tym flirtem pomiędzy Napieralskim a Kaczyńskim, że chce się uwolnić od Sojuszu Lewicy Demokratycznej i zaangażować się w prace parlamentarne w Platformie Obywatelskiej _ - powiedział Olszewski.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/136/t139144.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/bartosz;arlukowicz;to;dopiero;poczatek;transferow,112,0,826736.html) Bartosz Arłukowicz to dopiero początek transferów Platforma zaprasza na swoje listy PJN, ale też Włodzimierza Cimoszewicza i Marka Borowskiego.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/79/t139087.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/arlukowicz;dolaczy;do;rzadu;tuska;sprzedal;sie;zbyt;tanio,216,0,826328.html) Arłukowicz dołączy do rządu Tuska. "Sprzedał się zbyt tanio" Ma odpowiadać za pracę rządu na rzecz z ludzi wykluczonych. Może zostać również _ jedynką _ PO w Szczecinie. Napieralski: Mam nadzieję, że to pozwoli uchwalić ustawę o in vitro.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/11/t116491.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/partie;polityczne;kompletuja;listy;wyborcze,130,0,825986.html) Partie polityczne kompletują listy wyborcze PO i SLD przedstawią swoich kandydatów w czerwcu. PiS na razie nie składa deklaracji a Jarosław Kaczyński twierdzi, że są ważniejsze problemy niż kampania wyborcza.
Tagi: wybory 2011, grzegorz pisalski, kraj, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz