Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

PiS atakuje rząd i wicepremier Bieńkowską. Graś staje w obronie

0
Podziel się:

- Widać, że nudzi się panom z PiS-u, jak zwykle żadnego pomysłu - stwierdził sekretarz generalny PO.

PiS atakuje rząd i wicepremier Bieńkowską. Graś staje w obronie
(Andrzej Iwańczuk/Reporter)

Od dziś na ulicach miast można spotkać billboardy z logo PO i napisem_ By żyło się lepiej. Władzy _. Umieszczono na nich zdjęcia premiera Donalda Tuska, szefa MSZ Radosława Sikorskiego, wicepremier Elżbiety Bieńkowskiej i szefa MSW Bartłomieja Sienkiewicza w karykaturalnych ujęciach. Plakaty mają nawiązywać do tak zwanej afery podsłuchowej.

Sekretarz generalny PO i minister w Kancelarii Premiera Paweł Graś mówi, że takie plakaty świadczą o braku pomysłów na merytoryczną kampanię w PiS-ie.

- _ Widać, że nudzi się panom z PiS-u, jak zwykle żadnego pomysłu na przekonywanie Polaków oprócz epitetów, oprócz brudnej kampanii _ - stwierdził Graś. Polityk PO uważa, że wygląda na to iż PiS liczył na więcej jeśli chodzi o tak zwane taśmy.

Minister nie ukrywał, że taka kampania bardzo mu się nie podoba i uznał że dość _ paskudne _ jest atakowanie wicepremier Bieńkowskiej.

Poseł PiS Mariusz Antoni Kamiński tłumaczy, że plakaty mają przypomnieć przewinienia partii rządzącej i to że sprawę afery podsłuchowej trzeba wyjaśnić. Dodaje też, że PO nie działa inaczej, bo wielokrotnie używała wizerunku Jarosława Kaczyńskiego i innych polityków PiS do kampanii samorządowej.

- _ Robimy to samo, to pełne nasze prawo, normalna akcja polityczna _ - podkreślił poseł PiS.

Kampania prowadzona jest także w internecie. Tam podobny plakat funkcjonuje z napisem _ By żyło się lepiej. Sitwie _.

Umieszczenie takiego napisu na billboardach było niemożliwe, bo na taki podpis nie wyraziła zgody firma dystrybuująca plakaty.

Czytaj więcej w Money.pl
Rośnie przewaga PiS. Platforma w szoku Według badania opublikowanego przez Rzeczpospolitą, PiS z 36-procentowym poparciem ma 11-punktową przewagę na Platformą Obywatelską.
W środę w Sejmie wotum nieufności dla rządu Oprócz wotum, posłowie będą jeszcze głosować w sprawie odwołania szefa MSW Bartłomieja Sienkiewicza.
PiS na czele sondaży. Przewaga spora Politycy są przekonani, że zapowiedziane przez prezesa Jarosława Kaczyńskiego jednoczenie prawicy, partyjne notowanie jeszcze podniesie.
"Zakneblowane usta komisji". PiS domaga się... PiS wezwał premiera Donalda Tuska do wyciągnięcia konsekwencji wobec funkcjonariuszy ABW oraz przeprowadzenia postępowania sprawdzającego dot. działalności prokuratury.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)