Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wypadek
12.08.2012 08:02

Pijany kierowca staranował rowerzystów

Nieprzejezdna jest droga krajowa nr 62 Włocławek-Warszawa. W miejscowości Gałki-Chylin, samochód dostawczy uderzył w dwóch rowerzystów. Jeden z nich zginął na miejscu. Kierowca samochodu był nietrzeźwy.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Cezary Okupski/CC/Flickr)

Nieprzejezdna jest droga krajowa nr 62 Włocławek-Warszawa w miejscowości Gałki-Chylin (Mazowieckie), gdzie rano samochód dostawczy uderzył w dwóch rowerzystów. Jeden z nich zginął na miejscu. Kierowca samochodu był nietrzeźwy.

Jak poinformował rzecznik płockiej policji Krzysztof Piasek, w związku z wypadkiem wprowadzono objazdy przez miejscowości: Bodzanów i Mała Wieś. Utrudnienia mogą potrwać, co najmniej do godziny 9.30.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że do wypadku doszło, gdy jadący w kierunku Warszawy kierowca dostawczego volkswagena uderzył w dwóch rowerzystów. Wyjechali oni - jak oświadczył kierowca - z bocznej drogi bezpośrednio pod samochód, którym kierował.

W wyniku zdarzenia jeden rowerzysta, 31-letni mieszkaniec gminy Mała Wieś pod Płockiem zginął, drugi z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Dwukrotnie przeprowadzone badanie wykazało blisko 1,5 promila alkoholu w powietrzu wydychanym przez kierowcę volkswagena, mieszkańca powiatu włocławskiego. Został on zatrzymany przez policję.

Tagi: wypadek, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz