Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Pijany burmistrz na rowerze. Jest rezygnacja

0
Podziel się:

W pobliżu pl. Zamkowego został zatrzymany mężczyzna na rowerze będący pod wpływem alkoholu.

Pijany burmistrz na rowerze. Jest rezygnacja
(Szymon Blik / REPORTER)

Dotychczasowy burmistrz Białołęki Adam Grzegrzółka złożył rezygnację po tym, jak został zatrzymany przez policję za jazdę na rowerze pod wpływem alkoholu; prezydent Warszawy rezygnację przyjęła - poinformował rzecznik stołecznego ratusza Bartosz Milczarczyk.

W pobliżu pl. Zamkowego w sobotę nad ranem został zatrzymany mężczyzna na rowerze będący pod wpływem alkoholu - powiedział PAP rzecznik komendanta stołecznego policji aspirant Mariusz Mrozek. _ Badanie wykazało 0,9 promila alkoholu _ - dodał.

Rzecznik prasowy stołecznego ratusza powiedział, że w związku z wydarzeniem burmistrz Białołęki złożył rezygnację z pełnionej dotychczas funkcji, a prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz rezygnację przyjęła.

Grzegrzółka został burmistrzem Białołęki w grudniu 2012 r. W latach 2002-2006 był radnym dzielnicy Praga-Południe. Przez sześć lat pełnił funkcję zastępcy burmistrza Pragi-Południe.

Czytaj więcej w Money.pl
Zaskakujące dane o rowerach w Londynie Jednoślady stanową już około 1/4 ruchu ulicznego w śródmieściu brytyjskiej metropolii, w godzinach największego natężenia.
18 milionów holenderskich rowerów Holenderscy producenci od lat wyznaczają standardy wykonania rowerów miejskich na całym świecie.
Rower lepszy od samochodu? Wiedzą o tym Włosi _ Kryzys ekonomiczny ma reperkusje we wszystkich dziedzinach życia, nie wyłączając transportu. Dziś mamy do czynienia z małą rewolucją, jeśli chodzi o styl życia. _
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)