Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Pijani kierowcy. Miesiąc z prawem jazdy i już na podwójnym gazie

0
Podziel się:

Kierująca włączyła lewy kierunkowskaz i zjechała na lewy pas, a następnie gwałtownie skręciła w prawo. Po zatrzymaniu okazało się, że w jej organizmie jest ponad promil alkoholu.

Pijani kierowcy. Miesiąc z prawem jazdy i już na podwójnym gazie
(Szymon Blik / REPORTER)
bEUTGqmt

Wzmożone policyjne kontrole i szeroka dyskusja o trzeźwości prowadzących pojazdy, po tragediach w Kamieniu Pomorskim i Łodzi, nie na wszystkich robią wrażenie. Niespełna miesiąc cieszyła się prawem jazdy mieszkanka Mazowsza zatrzymana do kontroli w powiecie sokołowskim. Podczas policyjnej kontroli okazało się, że kobieta ma ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

Uwagę policjantów przykuły niezapięte pasy bezpieczeństwa i dziwne zachowanie na drodze - powiedział oficer prasowy sokołowskiej policji aspirant sztabowy Sławomir Tomaszewski. Jak tłumaczył kierująca włączyła lewy kierunkowskaz i zjechała na lewy pas, a następnie gwałtownie skręciła w prawo. Po zatrzymaniu okazało się, że w jej organizmie jest ponad promil alkoholu.

Jadąca na podwójnym gazie egzamin na prawo jazdy zdała w listopadzie ubiegłego roku a dokumentem posługiwała się niespełna miesiąc. Teraz musi się liczyć nie tylko z utratą prawa jazdy, ale i odpowiedzialnością karną.

bEUTGqmv
Czytaj więcej w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/45/m207405.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/pijani;kierowcy;w;polsce;policyjna;akcja;trzezwe;centrum;w;lodzi,168,0,1405096.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Policyjna akcja. 20 pijanych zatrzymanych Podczas akcji policjanci nałożyli na kierowców 32 mandaty karne na łączna kwotę 5,5 tys. zł, a także zatrzymali siedem dowodów rejestracyjnych m.in. za zły stan techniczny lub brak badań technicznych samochodów.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/136/m282760.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/prezes;nik;ostro;o;fotoradarach;to;maszynka;do;zarabiania;pieniedzy,236,0,1388268.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Prezes NIK ostro o fotoradarach: to maszynka do zarabiania pieniędzy Krzysztof Kwiatkowski ujawnił, że część urządzeń działa wbrew przepisom.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/66/m282178.jpg ) ] (http://moto.money.pl/wiadomosci/aktualnosci/artykul/mandat;masz;prawo;do;odmowy,51,0,1377843.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Mandat? Masz prawo do odmowy W zeszłym roku policjanci drogówki nałożyli 2 861 659 mandatów karnych. Czy wszystkie zostały...
bEUTGqmW
wiadomości
wiadmomości
KOMENTARZE
(0)