Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Piechociński: znam skład rządu, kilka kandydatur zaskakuje

0
Podziel się:

Potrzebujemy nowego otwarcia, takiego, który zamyka te sprawy i daje przewidywalną, stabilną przestrzeń. - powiedział wicepremier.

Piechociński: znam skład rządu, kilka kandydatur zaskakuje
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

_ Kilku nowych ministrów zaskoczy w porównaniu z wymienianymi w mediach _ - powiedział po spotkaniu z premierem minister gospodarki, który poznał skład rządu po zapowiedzianej na ten dzień jego rekonstrukcji.

_ Jest to duże działanie (...) Potrzebujemy nowego otwarcia, takiego, który zamyka te sprawy i daje przewidywalną, stabilną przestrzeń do dużo lepszej niż dotąd pracy. Przed nami końcówka prac nad budżetem, ustawą około budżetową, OFE i zakończenie programowania pieniędzy w nowej perspektywie unijnej _ - mówił Piechociński, który w środę rano przyjechał na posiedzenie Rady Bezpieczeństwa Narodowego. Nie biorą w nim udziału premier Donald Tusk i szef MAC Michał Boni. Premier zapowiadał, że ok. godz. 11 przedstawi zmiany w rządzie.

Pytany, czy zmiany były konsultowane z PSL, zaznaczył, że o rekonstrukcji mówiło się od marca oraz, że ostateczny skład listy poznał na spotkaniu z premierem o godz. 9. Wicepremier nie chciał jednak podać szczegółów.

Jak mówił, w koalicji jest umowa, że o zmianach ministrów z PO decyduje Platforma, natomiast z PSL - ludowcy. _ Kilka kandydatur jest zaskakujących w stosunku do wymienianych w mediach _ - podkreślił.

Czytaj więcej w Money.pl
Rostowski odejdzie z rządu? Boni na pewno Donald Tusk rozmówił się już z dwoma ministrami, szefową resortu sportu - Joanną Muchą i szefem MAC - Michałem Bonim.
Jutro premier ogłosi zmiany w rządzie _ - W środę o 11 przedstawię komunikat dotyczący zmian w rządzie _ - zapowiedział szef Rady Ministrów Donald Tusk.
Piechociński proponuje emerytury za rodzenie Szef PSL zapowiedział, że ludowcy będą przekonywać do wprowadzenia prorodzinnych rozwiązań w systemie podatkowym.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)