Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Palikot: "Państwo polskie nie broni naszych emigrantów"

0
Podziel się:

Szef Twojego Ruchu powiedział, że Polacy, mieszkający w Wielkiej Brytanii, są bardzo zintegrowani i wspierają się nawzajem.

Palikot: "Państwo polskie nie broni naszych emigrantów"
(Reporter)
bETMHWyd

Zdaniem gościa radiowej Jedynki, rząd Donalda Tuska nie ma polityki, która miałaby na celu wspieranie Polaków, którzy wyjechali w poszukiwaniu pracy.

- _ Państwo polskie zdezerterowało _ - mówi Janusz Palikot. Szef Twojego Ruchu powiedział, że Polacy, mieszkający w Wielkiej Brytanii, są bardzo zintegrowani i wspierają się nawzajem.

Lider Twojego Ruchu poinformował, że dziś jego partia uruchomi stronę internetową _ Walcz - broń swoich praw _, która ma przedstawiać informacje, związane z życiem naszej emigracji. Polacy, żyjący zagranicą, będą mogli zadzwonić na podany na stronie numer z prośbą o pomoc.

bETMHWyf

Polacy, żyjący zagranicą, będą mogli zadzwonić na podany na stronie numer z prośbą o pomoc. Janusz Palikot mówił, że będą mogli uzyskać wsparcie od prawników oraz nagłośnić swoje sprawy.

Czytaj więcej w Money.pl
Twój Ruch chce zmieniać konstytucję Janusz Palikot liczy, że szybkie wejście do strefy euro poprą m.in. PO i SLD.
Palikot nie ma sobie nic do zarzucenia Według polityka to premier się skompromitował na spotkaniach z protestującymi rodzicami.
Palikot nie przeprosi Kaczyńskiego Janusz Palikot nie naruszył dóbr osobistych Jarosława Kaczyńskiego - uznał Sąd Apelacyjny w Lublinie.
"Polska nie może czuć się bezpiecznie" W ocenie Janusza Palikota traktaty polityczne i wojskowe są niewystarczające, a siła polskiej armii będzie nieporównywalnie mniejsza od armii atomowej, jaką jest armia rosyjska.
bETMHWyG
KOMENTARZE
(0)