Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Oświadczenia majątkowe polityków. Co ma premier Tusk?

0
Podziel się:

Wśród ciekawych pozycji jest 100 tys. zł dochodu jakie uzyskała żona premiera za wydanie książki.

Oświadczenia majątkowe polityków. Co ma premier Tusk?
(Reporter Poland)

Na stronie internetowej sejmu pojawiło się dzisiaj oświadczenie majątkowe Donalda Tuska. Premier ma m.in. 152 tysiące złotych w gotówce i dwa mieszkania za łącznie 800 tys. zł.

Premier w ubiegłym roku tylko z tytułu pełnienia funkcji prezesa Rady Ministrów zarobił prawie 199 tys. zł. Co ciekawe, w oświadczeniu wykazane zostały też dochody z tytułu praw autorskich do książki napisanej przez żonę premiera. Warte są one 100 tys. zł.

Oświadczenie to było długo wyczekiwane, szczególnie przez opozycję. Jeszcze wczoraj Adam Hofman nie mógł się nadziwić dlaczego tak długo trzeba czekać na informacje o majątku Donalda Tuska. Spekulował przy tym np. na temat ewentualnych pożyczek z zagranicy, które przed wyborami chce ukryć przewodniczący PO.

Czytaj więcej w Money.pl
"Słowa Donalda Tuska nic nie znaczą" Jarosław Kaczyński przypomniał ultimatum, jakie premier postawił ministrowi zdrowia Bartoszowi Arłukowiczowi. Powiedział, że ma pomysł na kolejki.
Wybory do Europarlamentu. Zaskakujące wyniki Gdyby głosowanie odbyło się dziś, główna partia opozycyjna zdobyłaby 19 mandatów.
Górnicy naciskają na premiera. Dzisiaj szczyt Będą rozmawiać m.in. o obniżeniu kosztów wydobycia polskiego węgla.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)