Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Oślepiał pilota laserem i trafił za kraty

0
Podziel się:

34 - latek z Warszawy usłyszał zarzut sprowadzenia niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu powietrznym.

Oślepiał pilota laserem i trafił za kraty
(Piotr Kamionka/REPORTER)

Oślepiał pilota laserem, teraz siedzi w areszcie. Warszawska policja zatrzymała mężczyznę, który wysyłał wiązkę promieniowania w kierunku lądującego na lotnisku Chopina samolotu.

Jak mówi Agnieszka Włodarska z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji, o sprawie poinformował pilot tureckiej maszyny. Z jego informacji wynikało, że ktoś z regionu Bemowa celuje wiązką zielonego lasera w samolot.

Sprawę przejęli kontrolerzy lotów, którzy z kolei powiadomili komisariat portu lotniczego. Informacja szybko trafiła do wszystkich patroli w rejonie.

Po kilkunastu minutach przy ulicy Wrocławskiej zatrzymano mężczyznę, który trzymał w ręku laser. Sebastian K. został zatrzymany i przewieziony do komendy policji.

Później, w prokuraturze rejonowej 34 - latek usłyszał zarzut sprowadzenia niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu powietrznym. Sąd wydał decyzję o aresztowaniu podejrzanego. Miłośnikowi laserów grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Czytaj więcej w Money.pl
Policja będzie inwigilować piratów drogowych W lipcu komendant główny policji Marek Działoszyński zapowiedział, że w komendach wojewódzkich, w całym kraju powstaną specjalne zespoły do walki z piratami drogowymi.
Złodziej chciał ukraść... radiowóz z policjantami Pechowy złodziej samochodów wpadł bo próbował ukraść ... nieoznakowany radiowóz z policjantami w środku.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)