Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
terroryzm w usa
23.04.2013 21:04

Oskarżany o przesyłki z rycyną na wolności

Mężczyzna, któremu postawiono zarzut wysłania trujących listów do prezydenta Baracka Obamy, a także senatora i sędziego, został zwolniony z aresztu.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Seansie/CC/Flickr)

Mężczyzna, któremu w ubiegłym tygodniu postawiono zarzut wysłania trujących listów do prezydenta USA Baracka Obamy, a także senatora i sędziego stanowego, został zwolniony z aresztu - poinformowały władze.

Według agencji Reutera 45-letni Paul Kevin Curtis został zwolniony z aresztu za kaucją. Reuters powołuje się na przedstawiciela służb US Marshals Service, odpowiedzialnych m.in. za egzekwowanie wyroków sądowych.

Adwokatka Curtisa Christi McCoy, która nalegała na wycofanie oskarżeń wobec niego, poinformowała, że może jedynie potwierdzić, iż jej klient został zwolniony.

Curtisa aresztowano w ubiegłą środę w jego domu w miasteczku Corinth i oskarżono o przesłanie listów z rycyną do prezydenta Obamy, senatora Rogera Wickera i sędzi stanowej Sadie Holland. Oskarżony nie przyznał się do zarzucanych mu czynów.

Przesłuchanie oskarżonego, które miało się odbyć we wtorek, odwołano na półtorej godziny przed planowanym rozpoczęciem. Nie podano przyczyn odwołania.

Listy z rycyną zostały wysłane z datą 8 kwietnia z Memphis w stanie Tennessee.

Czytaj więcej w Money.pl
Wybuchy w Białym Domu, a Obama ranny? Hakerzy włamali się na główne konto agencji Associated Press na Twitterze i wysłali fałszywy komunikat. Jest reakcja giełdy.
Zatrzymali nadawcę groźnych listów do Obamy Listy były podpisane przez osobę określającą się jako _ KC. I am KC and I approve this message _.
Ten list miał otruć Baracka Obamę W liście adresowanym do prezydenta Stanów Zjednoczonych wykryto groźną truciznę - rycynę.
Tagi: terroryzm w usa, rycyna, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz