Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Osiem osób rannych po zderzeniu autobusu i samochodu osobowego

0
Podziel się:

Do zdarzenia doszło w centrum Poznania. Osiem osób odniosło obrażenia, są pod opieką lekarzy. Kierowcę auta osobowego strażacy musieli wyciągać z pojazdu przy użyciu narzędzi hydraulicznych.

Osiem osób rannych po zderzeniu autobusu i samochodu osobowego
(DrabikPany/CC BY 2.0./flickr)

Osiem osób zostało rannych w wypadku, do którego doszło dziś w centrum Poznania. Autobus komunikacji miejskiej zderzył się z samochodem osobowym.

Do zdarzenia doszło w okolicy mostu Dworcowego. Osiem osób odniosło obrażenia, są pod opieką lekarzy. Kierowcę auta osobowego strażacy musieli wyciągać z pojazdu przy użyciu narzędzi hydraulicznych.

Jak poinformował rzecznik prasowy poznańskiej straży pożarnej Michał Kucierski, na miejscu cały czas pracuje dziewięć zastępów straży pożarnej.

W okolicy mostu Dworcowego występują poważne utrudnienia w ruchu.

Czytaj więcej w Money.pl
Wielu rannych w wypadku autobusu Siedem osób zostało poszkodowanych w wyniku zderzenia ciężarówki z autobusem komunikacji miejskiej, do którego doszło w Bydgoszczy.
Autobus uderzył w budynek, 7 osób rannych Na trasie ze Szczecina do Gdańska w miejscowości Sianów autobus uderzył w budynek mieszkalny. Trasa jest zablokowana. Policja wyznaczyła objazd.
Autobus wbił się w blok. Trwa akcja ratunkowa W wypadku zostało rannych kilka osób, w tym kierowca, którego strażacy wydobyli z pojazdu rozcinając karoserię.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)