Notowania

Barack Obama
19.10.2011 07:36

Okradli Obamę. Nię będzie już nic mówił?

Z parkingu przed hotelem skradziono vana z teleprompterem prezydenta USA.

Podziel się
Dodaj komentarz
(AP/FOTOLINK/East News)

*Z parkingu przed hotelem skradziono vana z teleprompterem prezydenta USA - poinformowała lokalna stacja radiowa NBC 12 w Richmond w stanie Wirginia, gdzie przebywał szef państwa. *

Półciężarówka z teleprompterem była zaparkowana przed hotelem Marriott w miejscowości Virginia Center Commons niedaleko Richmond w stanie Wirginia.

Oprócz telepromptera - urządzenia do wyświetlania czytanego tekstu - znajdowały się w niej także: podium do przemawiania z pieczęcią prezydencką i sprzęt audio o wartości 200 tys. dolarów.

Samochód po pewnym czasie odnaleziono, ale władze nie podały, czy odzyskano też znajdujące się w nim przedmioty. Poinformowano tylko, że w wozie _ nie było żadnych tajnych materiałów informacyjnych _.

Zobacz relację amerykańskiej telewizji na temat kradzieży (ang.):

Incydent wywołał w kręgach prawicy złośliwie komentarze pod adresem Baracka Obamy. Konserwatywny portal Drudgereport.com napisał, że prezydent nie będzie teraz mógł przemawiać, gdyż w swych wystąpieniach publicznych całkowicie polega na teleprompterze.

Czytaj o innych problemach prezydenta USA
[ ( http://static1.money.pl/i/h/240/t125424.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/obama;agituje;za;swoim;planem;tworzenia;miejsc;pracy,93,0,937565.html) Obama jak Tusk. Walczy o miliardy dolarów Prezydent USA wybrał się w podróż po kraju, w czasie której przekonuje do swego planu zmniejszenia bezrobocia.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/138/t158090.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/obama;kulawa;kaczka;kommiersant;straszy,218,0,925914.html) Rosyjska gazeta grozi konfliktem z USA Gazeta komentuje wywiad prezydenta USA, w którym przyznał, ze może przegrać wybory prezydenckie w 2012 roku.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/62/t110654.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/unia-europejska/wiadomosci/artykul/usa;obama;swiat;jest;przerazony;kryzysem;strefy;euro,218,0,920794.html) Obama boi się o Europę. "To przeraża świat" Prezydent USA Barack Obama powiedział wczoraj, że kryzys w strefie euro _ przeraża świat _, a liderzy europgrupy nie starają się mu dostatecznie szybko zaradzić.
Tagi: Barack Obama, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz